بایدن در جورجیا برای نامزدهای انتخابات مجلس سنا ، اوسوف و وارنوک تبلیغ خواهد کرد


واشنگتن – جو بایدن رئیس جمهور منتخب روز سه شنبه به آتلانتا سفر می کند تا نامزدهای سنای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک را که قصد دارند دو سناتور جمهوری خواه را از دور دوم انتخابات 5 ژانویه برکنار کنند ، انتخاب کند.

بایدن سه هفته قبل از انتخابات حساس ، برای تقویت میزان مشارکت دو دموکرات در یک راهپیمایی شرکت خواهد کرد که تعادل قدرت در سنا را تعیین می کند. اگر دموکرات ها در هر دو مسابقه پیروز شوند ، کنترل سنا را به دست می گیرند.

یک مقام مبارزاتی گفت ، این سفر تبلیغاتی ، اولین بار بایدن در شش هفته اخیر ، شامل نامزدها و استیسی آبرامز و کیشا لنس بوتامس ، شهردار آتلانتا خواهد بود.

در جریان این رویداد ، بایدن قصد دارد آنچه را که کشور در بحبوحه همه گیر شدن بیماری در معرض خطر است ، برجسته کند ، یک مقام انتقال گفت.

“رئیس جمهور منتخب پیام اتحاد و نبرد برای روح ملت را تکرار خواهد کرد ، که منجر به دریافت 81 میلیون رأی در سراسر کشور شد – بیش از هر نامزد ریاست جمهوری در تاریخ – و اولین دموکرات پس از دهه ها پیروزی ایالت جورجیا است. در زمان انتخابات ریاست جمهوری ، “این مقام گفت.

اگر دموکرات ها کنترل سنا را به دست بگیرند ، بایدن بیشتر برنامه های خود را انجام می دهد ، زیرا دموکرات ها نیز اکثریت مجلس را دارند. با این حال ، اگر جمهوریخواهان کنترل مجلس بالا را حفظ کنند ، بایدن برای انجام کارها تحت یک دولت تقسیم شده دشوارتر خواهد بود.

تیم بایدن 5 میلیون دلار در دور دوم تلاش دموکرات ها سرمایه گذاری کرده و همچنین به آنها کمک کرده تا 10 میلیون دلار دیگر برای مبارزات انتخاباتی خود جمع کنند.

در خبرهای دیگر در مورد انتقال:

  • رئیس جمهور منتخب کامالا هریس روز سه شنبه میزگرد مجازی با وکلای مدافع دموکرات برگزار می کند.
  • رئیس جمهور دونالد ترامپ روز سه شنبه هیچ رویداد عمومی ندارد.
  • بر اساس بیانیه وب سایت کرملین ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، پیروزی بایدن را اذعان کرد و برای او “تلگرامی تبریک” نوشت و در آن برای رئیس جمهور آینده آرزوی سلامتی کرد و گفت امیدوار است که این دو یک رابطه کاری موفق برقرار کنند.
  • دوشنبه شب ، طی یک تماس ویدئویی با طرفداران در سطح محلی ، بایدن فهمید که او سرما خورده است ، که باعث می شود صدای او در سخنرانی خود در کالج انتخاباتی بلندتر از حد معمول شود. در طول مکالمه ، او گفت که هفت سناتور ارشد حزب جمهوری خواه با او تماس گرفته اند و می گویند می خواهند با او کار کنند. وی افزود برخی پس از رای گیری رسمی در کالج انتخاباتی به وی نزدیک شده اند.
  • سخنگوی بازنشسته میشیگان ، پاول میچل ، روز دوشنبه گفت که او GP را ترک می کند و به استقلال می رسد زیرا جمهوری خواهان تلاش های ترامپ برای لغو انتخابات را به چالش نکشیده اند.
  • ترامپ دوشنبه شب در توییتر اعلام کرد دادستان کل ویلیام بار در اواخر ماه جاری استعفا خواهد داد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes