بایدن در اثر امتناع ترامپ از اعتراف ، ملاقات با فرمانداران کوید ، پاره می شود


جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب روز پنجشنبه به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا حمله کرد که به دلیل امتناع از شناسایی انتخابات و رسماً متعهد به انتقال صلح آمیز قدرت بود ، در حالی که تأخیر در انتقال ریاست جمهوری توسط دولت خدمات عمومی را منفجر می کند.

در یک کنفرانس خبری در ویلمینگتون ، دلاور ، که پس از ملاقات وی با چندین فرماندار برگزار شد ، بایدن همچنین فاش کرد که وی تصمیم گرفته است که چه کسی را به عنوان وزیر دارایی معرفی کند. وی انتخاب خود را مشخص نکرد ، اما گفت که “این مرد را بلافاصله قبل یا بلافاصله بعد از شکرگذاری اعلام خواهد کرد و او شخصی است که مورد قبول همه عناصر حزب دموکرات است.”

با این حال ، بایدن بیشتر نفس خود را از انتقاد از ترامپ و دولت او حفظ کرد.

بایدن در پاسخ به س aال خبرنگاری که وی اظهار داشت ایالات متحده در رابطه با امتناع ترامپ از ترک مسابقه شاهد چه چیزی بوده است ، بایدن گفت: “آنها شاهد بی مسئولیتی باورنکردنی ، پیام فوق العاده مضر ارسال شده به بقیه جهان در مورد نحوه کار آن هستند. دموکراسی “

بایدن مجدداً بر ناامیدی خود از دولت ترامپ به دلیل به تأخیر انداختن روند استقرار تأکید کرد ، روندی که قبلاً بحث برانگیز بود و اجازه می دهد تا انتقال ریاست جمهوری به جلو پیش رود.

وی گفت که هنوز اقدامات قانونی برای بدست آوردن مراحل استقرار کامل را رد نمی کند ، اما گفت که در حال حاضر این برنامه وی نبوده است زیرا “فکر نمی کنم سرعت آن را به میزان قابل توجهی تسریع کند” وی همچنین اظهار امیدواری کرد که صبر و حوصله او روحیه دوجانبه گرایی را بهتر پرورش دهد.

وی با بیان اینکه “من بر اساس سالها تجربه در مورد نحوه برخورد با مخالفت قضاوت می کنم ، گفت:” ارزیابی من این است که ما کنار خواهیم آمد ، در واقع اکنون با همکاران جمهوریخواه خود کار می کنیم ، زیرا زمانی که می توانستیم برنده شویم نبود به طور قابل توجهی تغییر کرد. “

بایدن بارها و بارها گفته است که تاخیر GSA توانایی دولت آن را برای ضربه زدن به زمین در مبارزه با بیماری همه گیر به شدت مختل کرده است.

قبل از کنفرانس مطبوعاتی ، بایدن و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس در عمل با چند تن از فرمانداران کشور ، اعم از دموکرات ها و جمهوری خواهان دیدار و گفتگو کردند که چگونه دولت آنها می تواند به بهترین شکل به کشورها در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 کمک کند. پس از روی کار آمدن بایدن.

بایدن گفت که این گروه در طول جلسه در مورد اهمیت وظایف بحث کردند ، اما قول دادند که “تعطیلی ملی” اقتصاد در دولت وی رخ نخواهد داد.

وی گفت: “من دوره اقتصادی را نمی بندم.” “توقف ملی وجود ندارد. توقف ملی وجود ندارد.”

بایدن در هفته های پایانی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2020 خود گفت که در صورت انتخاب ، به فرماندار هر ایالت و همچنین شهرداران و مقامات محلی مراجعه خواهد کرد تا دریابد که برای پاسخگویی به بیماری همه گیر در حال انجام چه حمایت هایی لازم دارند. .

در خبرهای دیگر در مورد انتقال:

  • کارمندان فعلی و سابق دولت ترامپ شخصاً به تیم انتقال بایدن مراجعه کرده اند ، حتی طبق گفته دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا از پذیرش شکست خودداری می کند و به دروغ ادعای پیروزی می کند ، طبق منابع آگاه در این مورد
  • بایدن روز چهارشنبه با سخنگوی نانسی پلوسی تماس گرفت تا وی را برای نامزدی وی برای یک دوره دیگر به عنوان سخنران تبریک بگوید و “ابراز کند که او مشتاقانه منتظر همکاری با او و رهبری دموکرات در مجلس در یک دستور کار مشترک برای دریافت Covid- 19 تحت کنترل است و اقتصاد ما را بهتر باز می گرداند. “
  • Pelosi و رهبر اقلیت سنا Chuck Schumer ، DN.Y. ، روز جمعه به ویلمینگتون سفر می کنند تا چهره به چهره با بایدن دیدار کنند.
  • برخی متحدان با اشاره به بار نامتناسب این بیماری همه گیر بر جامعه های رنگین ، از بایدن می خواهند كه از یك فرد رنگی به عنوان وزیر بهداشت و خدمات بشردوستانه خود نام ببرد.
  • سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، چهارشنبه شب به سی.ان.ان گفت که وزیر کار برای او “موقعیت جذابی” خواهد بود. این اتفاق به عنوان نمایندگان مجلس مترقی ، از جمله نمایندگان ، رخ می دهد. الكساندریا اوكاسیو كورتس ، راشیدا تلیبه ، ایلهان عمر ، روه هانا و سناتور اد ماركی روز پنجشنبه از بایدن خواهند خواست “یك كابینه بدون شركت ها و یك دولت با كاركنان برای رسیدگی به آنها منصوب كند”. تهدید آب و هوایی “
  • چالش های قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنان متزلزل است. این کمپین یک دادخواست فدرال در میشیگان را پس گرفت و یک قاضی فدرال در جورجیا تلاش های این کمپین را برای جلوگیری از تأیید آرا در آنجا رد کرد. قاضی استیون گریمبرگ گفت که این “ایجاد سردرگمی و رد صلاحیت بالقوه” خواهد بود. وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، با دیگر وکلای ترامپ یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و در آنجا وی چندین ادعای بی اساس و بی اساس را مطرح کرد.
  • انتظار می رفت گرجستان روز پنجشنبه گزارشی از نتایج انتخابات ریاست جمهوری منتشر کند.

هیچ برنامه ای عمومی در برنامه ترامپ وجود ندارد. وی از هفته گذشته ، هنگام ارائه به روزرسانی در مورد Operation Warp Speed ​​، تلاشهای دولت وی برای تولید و توزیع واکسن Covid-19 ، یک رویداد عمومی برگزار نکرده است.

وی روز جمعه قصد دارد با بهترین جمهوری خواهان میشیگان در کاخ سفید دیدار کند. رسانه های راست گرای این نمایندگان را تحت فشار قرار می دهند تا رأی دهندگان ایالتی را به عنوان رئیس جمهور معرفی کنند ، حتی اگر در قانون ایالت گفته شده است که آنها نمی توانند رأی دهنده را انتخاب کنند یا رأی دهنده را به کسی غیر از شخصی که بیشترین رأی را به خود اختصاص داده است. بایدن با نزدیک به 160 هزار رأی ترامپ را در این ایالت رهبری می کند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه در مورد کارگروه کرونا ویروس توضیحاتی ارائه داد ، اما سوالی در این باره مطرح نکرد.

دره گریگوریان کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes