[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن مجبور شده است كه از یك فرد رنگین پوست به عنوان وزیر بهداشت و خدمات بشردوستانه خود نام ببرد ، كه به گفته طرفداران وی قصد دارد لزوم رسیدگی به بار نامتناسبی را كه دام همه گیر بر دوش جوامع گذاشته است ، تشخیص دهد.

از میان نامزدهای مورد حمایت متفقین میشل لوحان گریشام ، فرماندار آمریکای لاتین نیومکزیکو ، یکی از اعضای سابق کنگره که همچنین به عنوان وزیر امور خارجه بهداشت نیز فعالیت می کرد ، نماینده کالیفرنیا ، رائول رویز ، پزشک آمریکای لاتین و پزشک سابق اورژانس ؛ و نماینده کارن باس ، یک کنگره از کالیفرنیای سیاه و یک دستیار پزشکی سابق ، به گفته چهار نفر آشنا به بحث ها ، که در پس زمینه صحبت کردند تا جزئیات بحث های خصوصی را بیان کنند.

گفته می شود ویوك مورتی ، ژنرال جراح سابق كه خانواده اش از هند مهاجرت كرده و بهترین مشاور بایدن است ، گفت: یكی از مشاوران این انتقال است.

بایدن گفت که تنوع در دفاتر خود را در اولویت قرار خواهد داد.

اختلافات نژادی در سیستم مراقبت های بهداشتی به یک موضوع مهم تبدیل شده است ، زیرا جوامع اقلیت بار زیادی را از بیماری همه گیر ویروس کرونا متحمل شده اند. میزان مرگ و میر در میان سیاه پوستان ، لاتین ها و بومی ها سه برابر سفیدپوستان آمریکایی آلوده به ویروس است. بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت تحقیقاتی APM ، اگر مرگ و میر برای این گروه های اقلیت مانند سفیدپوستان باشد ، حدود 21000 سیاه پوست ، 10 هزار لاتین و 1000 بومی آمریکایی زنده خواهند بود.

ریچارد بسر ، مدیر سابق CDC و رئیس بنیاد رابرت وود جانسون گفت: “برای درک نژادپرستی ساختاری ، کارهای زیادی انجام شده است که بهداشت عمومی باید انجام دهد و این سهم بزرگی در این همه گیری داشته است.” “افراد با استعداد و رنگارنگ زیادی وجود دارند و با توجه به بسیاری از موضوعاتی که با آنها سر و کار داریم ، بررسی تجربیات افراد واقعاً مهم است.”

انتخاب رهبر HHS ممکن است یکی از ثابت ترین تصمیماتی باشد که بایدن باید بگیرد. تا روز افتتاحیه ، تخمین زده می شود که روزانه 2000 نفر بر اثر ویروس می میرند و ممکن است واکسن در مراحل اولیه انتشار باشد. عضو هیئت دولت نظارت بر همه چیز ، از تولید و توزیع داروهای ضد ویروس و واکسن ها تا دسترسی به مردم – از جمله میلیون ها آمریکایی در Medicare و Medicaid.

کارمندان انتقالی بایدن از اظهار نظر در مورد اسامی احتمالی خودداری کردند ، اما گفتند که آنها قصد دارند تنوع در دولت جدید را در اولویت قرار دهند و به این واقعیت اشاره کردند که تقریبا نیمی از کارکنان موقت رنگی هستند ، از جمله 9 نفر از 13 عضو هیئت مشورتی بایدن کوید.

کاتلین سبلیوس ، دبیر HHS در دولت گفت: “از آنچه من می دانم ، من در طول کارزار با تیم های سیاست بهداشت کار کرده ام و با افراد زیادی در تیم حمل و نقل کار کرده ام ، بایدن استعداد زیادی برای انتخاب دارد.” اوباما “مشکل او این است که این مجموعه باورنکردنی از افرادی را که می خواهند با او در زمینه چالش های سلامتی کار کنند ، مرتب کند.

هرکسی که منصب خود را بر عهده بگیرد وظیفه ای دلهره آور خواهد داشت که با عدم پذیرش دولت ترامپ از اجازه دسترسی دولت ورودی به داده های اصلی و کارکنان که می تواند به آنها کمک کند تا برای 20 ژانویه آماده شوند ، مانع بیشتری خواهد داشت. دولت خدمات عمومی از تأیید بایدن به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده و اجازه شروع فعالیت های انتقالی امتناع ورزیده است ، تصمیمی که با عدم تمایل رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پذیرش شکست همراه است.

انتقال بایدن در تلاش است تا اطلاعات اساسی مانند انبار ماسک N95 ، دستکش پلاستیکی و سرنگ موجود در اختیار متخصصان پزشکی در سراسر کشور و میزان کارکنان پزشکی برای تزریق واکسن ، از جمله در مناطق روستایی ، از جمله برخی از آنها ، بدست آورد. که دارای جمعیت اقلیت زیادی هستند.

سبلیوس گفت که مشخص نیست جمهوری خواهان در سنا تأیید دبیران کابینه را متوقف می کنند یا خیر ، اما در صورت تأخیر ، تسلیم سایر سمت های ارشد دولت را به تأخیر می اندازند.

هنگامی که دولت اوباما در جریان بحران مالی وارد شد ، سنا که تحت کنترل همان حزب بود ، جلسات دادرسی را قبل از روی کار آمدن برگزار کرد تا چندین نامزد اصلی در روز اول رئیس جمهور تأیید شود.

حتی در زمان های کم خطرتر ، سنا با روسای جمهور ورودی همکاری کرده تا سریع نامزدهای خود را تأیید کند. رئیس جمهور رونالد ریگان ظرف دو روز 12 نفر از اعضای کابینه خود را تأیید کرد ، و رئیس جمهور بیل کلینتون نیز در یک روز 13 نفر را تأیید کرد.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد