بایدن برای دیدار با صاحبان مشاغل کوچک درمورد بحران اقتصادی


واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه قرار است یک میزگرد مجازی با کارگران و صاحبان مشاغل کوچک برگزار کند که بر سر بحران اقتصادی ناشی از همه گیری ویروس کرونا مشکل دارند.

بایدن طبق برنامه روزانه خود از ویلمینگتون ، دل ، در این مراسم شرکت خواهد کرد. این جلسه به دنبال معرفی رسمی تیم سیاست اقتصادی وی در روز سه شنبه برگزار می شود که شامل انتخاب وی به عنوان جانت یلن به عنوان وزیر دارایی است.

رئیس جمهور منتخب قرار است اوایل روز جلسه توجیهی روزانه رئیس جمهور را دریافت کند که باید توسط معاون تازه انتخاب شده کمالا هریس دریافت شود. این گزارش ها که از روز دوشنبه شروع به دریافت کرد ، شامل اطلاعات و تجزیه و تحلیل سطح بالا در مورد تعدادی از مسائل امنیت ملی است.

  • دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به جای شرکت در مراسم تحلیف و سوگند بایدن در تاریخ 20 ژانویه ، در حال بررسی برنامه ای برای بازگشت کاخ سفید در سال 2024 است.
  • به گزارش آسوشیتدپرس ، ترامپ سه شنبه شب در مهمانی کاخ سفید در کاخ سفید که شامل بسیاری از اعضای کمیته ملی جمهوریخواهان بود ، به عنوان نامزد ریاست جمهوری در سال 2024 اشاره کرد.
  • مدیر سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ ، برد پارسکاله ، که در ماه جولای از قدرت برکنار شد و سرانجام در ماه سپتامبر پس از حادثه ای که با پلیس در خانه خود در فلوریدا داشت استعفا داد ، اولین مصاحبه خود را از زمان استعفا در فاکس نیوز در روز سه شنبه انجام داد. وی با بیان اینکه بزرگترین اشتباه ترامپ در برخورد با ویروس کرونا بود ، گفت: من فکر کردم که باید همدلی عمومی داشته باشیم. فکر می کنم مردم می ترسند. “
  • بر اساس اسناد دادگاه فدرال که روز سه شنبه توسط رئیس دادگستری در دادگاه فدرال در واشنگتن منتشر شد ، بازرسان فدرال در حال بررسی یک طرح احتمالی “رشوه بخشش” شامل بخشش ریاست جمهوری هستند. اسناد ویرایش شده نام افراد تحت تأثیر یا ترامپ را نشان نمی دهد و نشان نمی دهد که آیا هیچ یک از کارمندان کاخ سفید از این طرح مطلع بوده اند.
  • گابریل استرلینگ ، سخنگوی جمهوری خواه جمهوری گرجستان ، روز سه شنبه از رئیس جمهور و سایر جمهوری خواهان خواست تا بیانیه جو دیگنووا ، وکیل مدافع مبارزات انتخاباتی ترامپ مبنی بر شلیک کشته شدن افسر سابق امنیت سایبری ترامپ ، را محکوم کنند.
  • دادستان کل ویلیام بار روز سه شنبه گفت که هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات سال 2020 وجود ندارد و به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: “تا به امروز ، ما تقلبی در مقیاسی ندیده ایم که بتواند نتیجه دیگری داشته باشد. انتخابات “

توماس فریدمن ، ستون نویس نیویورک تایمز گفت که او سه شنبه شب با بایدن در مورد تعدادی از مسائل پیش روی دولت آینده خود صحبت کرد و رئیس جمهور منتخب گفت که اولویت اصلی او دستیابی به یک توافق از طریق کنگره است ، حتی قبل از شروع کار در اوایل سال آینده بایدن همچنین در مورد روابط خود با رهبر اکثریت مجلس سنا ، میچ مک کانل ، آر کی صحبت کرد.

“چندین چیز وجود دارد که وقتی مک کانل سنا را کنترل کرد ، مردم گفتند که انجام آنها امکان پذیر نیست و من قادر به انجام آنها با [him]. “بایدن به فریدمن گفت:” من می توانم آنها را ، که می دانید ، برای افزایش مالیات برای ثروتمندان به دست بیاورم. من فکر می کنم معاملات وجود دارد که همه معاملات از اصل خارج نمی شوند ، “بایدن افزود.” او مرا می شناسد. من او را می شناسم. من از او نمی خواهم که از معامله خجالت بکشد. “

در پاسخ به قانونگذاران جمهوری خواه که به دلیل توییت های “اب زیر کاه” خود ، نیرا تاندن ، رئیس دفتر مدیریت و مدیریت بودجه ، نامزد بایدن را کتک زدند ، بایدن گفت: “این تقریباً هر سناتور جمهوری خواه و 90 درصد دولت را رد صلاحیت می کند.” گفت بایدن. “اما اتفاقاً ، او باهوش است. بله ، من فکر می کنم آنها فقط چند نفر را برای جنگ انتخاب می کنند [over] مهم نیست که “.

ترامپ روز چهارشنبه با مایک پمپئو وزیر امور خارجه ناهار خواهد خورد ، این تنها رویداد برنامه رسمی رئیس جمهور کاخ سفید است.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes