بایدن برای ارائه آدرس شکرگذاری در میان افزایش شدید موارد Kovid


واشنگتن – پیش بینی می شود رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه از ویلمینگتون ، دل سخنرانی شکرگذاری را ارائه دهد.

تیم انتقال بایدن در کاخ سفید در بیانیه مطبوعاتی گفت که سخنرانی رئیس جمهور منتخب در مورد “فداکاری های مشترک آمریکایی ها در این فصل تعطیلات” صحبت می کند ، در حالی که پیام می دهد که “ما می توانیم با هم از بحران کنونی عبور کنیم”.

سخنرانی بایدن در حالی است که موارد ویروس کرونا همچنان در سراسر کشور افزایش می یابد و این نگرانی در برخی مقامات بهداشتی وجود دارد که سفرهای تعطیلات و اجتماعات داخلی می تواند منجر به شیوع بیشتر شود. این کشور همچنین به دلیل تأثیر ویروس با ناامنی فزاینده غذایی روبرو است و بانک های مواد غذایی در این کشور صف های طولانی قبل از تعطیلات را گزارش می دهند.

این سخنرانی به دنبال بخشش سنتی رئیس جمهور دونالد ترامپ در روز سه شنبه انجام شد ، زمانی که رئیس جمهور کناره گیری از یک رکورد بازار سهام تبلیغ کرد اما به پرونده های بالای Covid-19 اشاره نکرد.

بایدن شکرگذاری را در خانه ساحلی خود در Rehoboth ، دلاور سپری خواهد کرد.

در خبرهای دیگر در مورد انتقال:

  • رئیس جمهور منتخب کامالا هریس روز چهارشنبه با مشاوران گذار دیدار خواهد کرد.
  • دو منبع آگاه به این موضوع به NBC News گفتند ، سناتور داگ جونز ، دادستان کالیفرنیا ، خاویر بسرا و معاون سابق دادستان سالی یتس در حال بحث در مورد بحث به عنوان دادستان کل در دولت بایدن هستند.
  • بایدن روز سه شنبه در یک مصاحبه اختصاصی با NBC News در مصاحبه اختصاصی با لستر هولت گفت که دولت ترامپ قبلاً تماس با تیم انتقال او را آغاز کرده است ، و او تلاش را “صادقانه” توصیف کرد یک روز پس از انتشار یک نامه رسمی از سوی آژانس فدرال ، .
  • وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، قرار است در مجلس قانون گذاری پنسیلوانیا حضور یابد ، جایی که انتظار می رود شاهدان در مورد ادعاهای کلاهبرداری در انتخابات نوامبر شهادت دهند.
  • رئیس جمهور منتخب اعضای اصلی کابینه و تیم امنیت ملی خود را روز سه شنبه معرفی کرد ، از جمله آنتونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه ، الخاندرو مایورکاس به عنوان وزیر امنیت داخلی ، آوریل هاینز به عنوان مدیر اطلاعات ملی ، لیندا توماس-گرینفیلد به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل. جیک سالیوان به عنوان مشاور امنیت ملی و جان کری به عنوان فرستاده ویژه بایدن برای تغییرات آب و هوایی.

جف بنت کمک کرد


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes