بایدن این هفته با مشاور ارشد واکسن Operation Warp Speed ​​دیدار خواهد کرد


این محقق روز یکشنبه گفت ، بهترین دانشمند Warp Speed ​​، Moncef Slavey ، برای راه اندازی واکسن Covid-19 ، این هفته با جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب دیدار خواهد کرد.

این جلسه یک گام مهم بعدی در روند انتقال است که دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا هفته ها آن را به تعویق انداخت در حالی که به دروغ ادعا می کرد در انتخاباتی که از دست داده تقلب شده است.

“ما هنوز هیچ جلسه ای نداشته ایم. اسلوی در برنامه Face to the Nation CBS گفت: “من می دانم که هفته آینده جلسه داریم و واقعاً چشم انتظار آن هستیم ، زیرا این برنامه واقعاً کاملاً برنامه ریزی شده است.”

با این حال ، وی از ادعای بایدن مبنی بر اینکه هیچ برنامه ریزی دقیقی برای واکسن وجود ندارد ، عقب نشینی کرد.

“اما فیلم هایی وجود دارد ، توضیحاتی در مورد نحوه انجام دقیق آن وجود دارد. ما قصد داریم همه مواد کمکی ، سرنگ ، سوزن ، تامپون و همه چیز همراه با واکسن داشته باشیم. بنابراین ، من فکر می کنم برنامه ها وجود دارد. ” “و من احساس اطمینان می کنم که به محض توضیح همه چیز با جزئیات ، امیدوارم تیم های جدید در حال انتقال درک کنند که همه چیز به خوبی برنامه ریزی شده است.”

اسلاوی گفت که واکسن ها به محض اجازه اضطراری سازمان غذا و داروی آمریکا ارسال می شوند.

وی گفت: اگر واکسن در 10 یا 11 تایید شود ، پس از تأیید ، زایمان آغاز می شود. “و من می گویم ، 36 ساعت پس از تأیید ، اولین واکسیناسیون ممکن است انجام شود.”

وی همچنین برنامه بایدن برای 100 روز ماسک زدن را در مصاحبه دیگری صبح روز یکشنبه در CNN تأیید کرد.

“من فکر می کنم که ایده خوبی است ، هرگز دیر نیست. این همه گیری کشور را ویران می کند. همه ما باید اقدامات احتیاطی خود را انجام دهیم ، ماسک بزنیم ، دست های خود را بشوییم ، دور بمانیم ، توجه داشته باشیم که این ویروس قاتل است. “اسلاوی به CNN گفت.

در فاکس نیوز یکشنبه ، الکس هازارد ، وزیر بهداشت و امور بشردوستانه نیز ادعاهای بایدن مبنی بر اینکه هیچ برنامه مفصلی برای معرفی واکسن ها وجود ندارد را رد کرد.

هازارد به کریس والاس مجری برنامه گفت: “با کمال احترام ، این فقط یک مزخرف است.” “ما برنامه های CDC جامعی داریم که با 64 حوزه قضایی بهداشت عمومی در سراسر کشور کار می کنند.”

علیرغم سیاست زدگی مکرر ترامپ از مفهوم ماسک – و ماهها امتناع از استفاده عمومی از آن ، هازارد درخواست های بایدن برای ماسک بیشتر را نادیده گرفت.

هازارد گفت: “من از معاون رئیس جمهور بایدن در این باشگاه استقبال می كنم.”

او وقتی والاس چندین بار اصلاح شد که بایدن قبلاً به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده بود ، او پاسخی نداد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes