بایدن از Niera Tanden ، Cecilia Rus ، از تیم اقتصادی نام می برد


بر اساس بیانیه ای درباره انتقال ریاست جمهوری وی ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب روز دوشنبه نیرا تاندن را به ریاست دفتر مدیریت و بودجه و سیسیلیا روسه را به عنوان رئیس شورای مشاوران اقتصادی انتخاب کرد.

وی همچنین گفت كه Adewale “Wally” Adeyemo را به عنوان جانشین وزیر دارایی به همراه جانت یلن كه رسماً اعلام كرده است كه وی را به عنوان وزیر دارایی منصوب خواهد كرد ، معرفی خواهد كرد.

بایدن در بیانیه ای گفت: “در حالی كه ما برای كنترل ویروس تلاش می كنیم ، این تیمی است كه در این بحران اقتصادی به مردم آمریكا كمك می كند و به ما كمك می كند اقتصاد خود را بهتر از هر زمان دیگری بسازیم. “این تیم متشکل از کارمندان دولت محترم و باتجربه ای است که به جوامعی که بیشتر تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند کمک کرده و نابرابری های ساختاری را در اقتصاد ما برطرف می کنند. “

بایدن همچنین گفت که وی جارد برنشتاین و هدر بوشی را به عنوان اعضای شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید شنود کرده است. انتظار می رود که بایدن روز سه شنبه اعضای تیم اقتصادی خود را در ویلمینگتون معرفی کند.

این اعلامیه یک روز پس از آن انجام شد که بایدن و معاون تازه انتخاب شده کمالا هریس تیم ارتباطی کاملاً زن خود را اعلام کردند.

تندن رئیس و مدیر اجرایی مرکز پیشرفت آمریکایی ، یک اتاق فکر لیبرال و مدیر سابق سیاست داخلی کارزار ریاست جمهوری اوباما-بایدن است.

این انتخاب آشکار باعث دافعه فوری از چپ و راست شد ، پس از اعلام سایت های روز یکشنبه ، سناتور جان کورنین ، تگزاس ، مدیر ارتباطات ، نقل کردن “یک جریان بی پایان از اظهارات تحقیرآمیز” برای سناتورهای GP Tanden باید او را در سمت تایید کند.

درو برندی در توئیتر وی گفت: “او هیچ شانسی برای تأیید شدن ندارد.”

برایانا جوی گری ، سخنگوی سابق دوره ریاست جمهوری سناتور برنی سندرز ، انتقاد کرد تاندن به عنوان “صادقانه تحقیرآمیز” ورمونت مستقل و ائتلافش.

“تقریباً به نظر می رسد ترقی خواهان حمایت از نامزدهای حزب دموکرات ملی در آینده نیستند.” خاکستری را اضافه کنید.

روس ، اقتصاددان ، رئیس دانشکده روابط عمومی و بین الملل دانشگاه پرینستون است. در اوایل سال جاری ، او رئیس نامه ای بود که توسط ده ها اقتصاددان امضا شده بود و استدلال می کردند اقدامات بیشتری برای مهار اثرات اقتصادی همه گیر ویروس کرونا انجام شده است.

به گفته این مجله ، در صورت تأیید ، او اولین زن رنگی خواهد بود که ریاست این شورا را بر عهده دارد.

آدیمو مشاور ارشد اقتصادی بین المللی رئیس جمهور پیشین باراک اوباما بود و سال گذشته به عنوان اولین رئیس بنیاد اوباما منصوب شد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes