[ad_1]

واشنگتن – جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور روز پنجشنبه را با دریافت جلسات روزانه رئیس جمهور و ملاقات با مشاوران تیم انتقال سپری می کنند.

هیچ برنامه ای عمومی در برنامه روزانه وجود ندارد. با این حال ، انتظار می رود که آنها روز پنجشنبه مصاحبه مشترکی با جیک تاپر از CNN ضبط کنند که بخشهایی از آن پس از ساعت 16:00 بعد از ظهر پخش می شود و کل مصاحبه در ساعت 21:00 پخش می شود

  • یک مقام رسمی انتقال به NBC News ، از جمله رئیس منتخب خود در بخش بهداشت و خدمات انسانی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و پاسخ دولت همه گیر جدید ، گفت که بایدن به زودی هفته آینده تیم سلامتی خود را اعلام کند. ویوک دد ، جراح سابق اوباما ، کاندیدای اصلی منشی HHS است ، و همچنین فرماندار رود آیلند ، جینا رایموندو.
  • ترامپ احتمال اخراج دادستان کل دادگستری ویلیام بار را رد نکرده است ، به گفته یک مقام دولت و دو نفر آشنا به این موضوع ، که همچنین گفت که عزیمت ناگهانی قریب الوقوع در نظر گرفته نمی شود. این در حالی است که بار روز سه شنبه گفت برخلاف ادعاهای بی اساس ترامپ ، هیچ شواهدی از تقلب گسترده در انتخابات سال 2020 وجود ندارد.
  • بر اساس بیانیه دادگاه جدیدی که روز چهارشنبه رونمایی شد ، ایوانکا ترامپ با ادعای اینکه کمیته تحلیف ترامپ در سال 2017 از بودجه اهدا کنندگان سوused استفاده کرده است ، توسط وکلا اخراج شده است.
  • سناتور کالیفرنیا ، دایان فاینشتاین می خواهد الکس پادیلا وزیر امور خارجه کالیفرنیا سال آینده جایگزین کمالا هریس در مجلس سنا شود.
  • مارک کلی توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس در مجلس سنا سوگند یاد کرد و به واسطه این انتخاب دموکرات ها یک وانت اصلی در آریزونا در میدان جنگ بود.

رئیس جمهور دونالد ترامپ هیچ برنامه ای عمومی در برنامه خود ندارد. پیش بینی می شود دو رویداد مطبوعاتی برای اهدای مدال آزادی به مربی سابق فوتبال Notre Dame ، لو هولتز و امضای قوانینی با هدف نوسازی فناوری اطلاعات در سطح فدرال و یک دستورالعمل اجرایی برای ترویج استفاده از هوش مصنوعی در دولت.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر