بایدن ، هریس برای ملاقات حضوری با Pelosi و Sumer


واشنگتن – جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور روز جمعه شخصاً با نانسی پلوسی رئیس مجلس و چاک شومر رهبر اقلیت سنا در ویلمینگتون ، دلاور دیدار می کنند.

جلسه آنها زمانی برگزار می شود که کنگره اردک لنگ خود را پایان می دهد ، و دموکرات ها و کاخ سفید در یافتن مصالحه در مورد بسته دیگر کمک Covid-19 موفق نمی شوند. بایدن و هریس در کنگره جدید در تلاش برای تصویب برخی از پیشنهادات قانونگذاری دولت جدید با دو رهبر دموکرات همکاری نزدیک خواهند داشت.

بایدن هم در Pelosi و هم در Sumer در کنگره خدمت کرده است و هریس از سال 2017 به نمایندگی کالیفرنیا در مجلس سنا بوده است. به مذاکره در مورد قانون کمک کنید.

  • روز تولد بایدن است – او جمعه 78 ساله می شود و به این ترتیب وی پیرترین رئیس جمهور آمریکا است که در ژانویه روی کار آمده است.
  • سناتور میت رامنی ، ایالت یوتا ، رئیس جمهور دونالد ترامپ را هدف قرار می دهد توییت کردن اواخر روز پنجشنبه: “رئیس جمهور پس از ناکامی در ارائه یک پرونده قابل قبول کلاهبرداری یا توطئه گسترده در برابر هر دادگاهی ، اکنون به فشار آشکار علیه مقامات ایالتی و محلی متوسل شده است تا خواست مردم را خدشه دار کند و انتخابات را لغو کند. تصور اقدام بدتر و غیر دموکراتیک تر توسط رئیس جمهور نشسته آمریکا دشوار است. “
  • روسای کمیسیون دموکراتیک نامه ای را به امیلی مورفی ، رئیس خدمات عمومی ارسال کردند و از او خواستند شخصاً آنها را در مورد امتناع خود از دسترسی تیم انتقالی بایدن-هریس به خدمات و امکانات مورد نیاز برای انتقال به دولت جدید ، مطلع کند.
  • انتظار می رود که تیم بایدن روز جمعه اعلامیه های اضافی برای کارمندان برای مشاغل کم اهمیت کاخ سفید ارائه دهد.

برای اولین بار طی روزها ، ترامپ در برنامه روزانه خود رویدادهای عمومی دارد. او صبح زود در یک جلسه مجازی با رهبران همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه در اتاق وضعیت کاخ سفید شرکت کرد و آماده اظهار نظر در مورد تحویل داروهای با نسخه کمتری به آمریکایی ها در حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر بود.
منبع: green-chapter.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*