بایدن ، هریس برای دیدار با فرمانداران ، ترامپ دوباره هیچ رویداد عمومی ندارد


واشنگتن – جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده روز پنجشنبه با چندین فرماندار دیدار می کنند و انتظار می رود که بر بهبود هماهنگی بین واکنش های فدرال و ایالت به بیماری همه گیر Covid-19 تمرکز کنند.

این جلسه با کمیته اجرایی انجمن ملی حکام برگزار خواهد شد.

اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، که بایدن با او رابطه نزدیک دارد ، رئیس NGA است. سخنگوی گفت ، رئیس جمهور سابق ، لاری هوگان ، فرماندار مریلند ، جمهوری خواه نیز در این مراسم شرکت خواهد کرد. سایر اعضای کمیته اجرایی NGA شامل فرمانداران آرکانزاس ، آلاباما ، کلرادو ، ماساچوست ، میشیگان ، نیومکزیکو و یوتا هستند. هنوز تأیید نشده است که همه حضور خواهند داشت یا خیر.

بایدن در هفته های آخر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2020 خود گفت که در صورت انتخاب ، با فرماندار هر کشور و همچنین شهرداران و مقامات محلی تماس خواهد گرفت تا دریابد که برای پشتیبانی از اقدامات مداوم به چه پشتیبانی نیاز دارند. پاندمی.

در خبرهای دیگر در مورد انتقال:

  • به گفته منابع آگاه ، کارمندان فعلی و سابق دولت ترامپ شخصاً به تیم انتقال بایدن مراجعه کرده اند ، حتی در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا همچنان از پذیرش شکست خودداری می کند و به دروغ ادعای پیروزی می کند.
  • بایدن روز چهارشنبه با سخنگوی نانسی پلوسی تماس گرفت تا وی را برای نامزدی وی برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس مجلس تبریک بگوید و “ابراز کند که او مشتاقانه منتظر همکاری با او و رهبری دموکرات در مجلس در یک دستور کار مشترک برای دریافت Covid- 19 تحت کنترل است و اقتصاد ما را بهتر باز می گرداند. “
  • سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، چهارشنبه شب به سی.ان.ان گفت که وزیر کار برای او “موقعیت جذابی” خواهد بود. این اتفاق به عنوان نمایندگان مجلس مترقی ، از جمله نمایندگان ، رخ می دهد. الكساندریا اوكاسیو كورتس ، راشیدا تلیبه ، ایلهان عمر ، رو هانا و سناتور اد ماركی روز پنجشنبه از بایدن خواهند خواست “یك كابینه بدون شركتها و یك دولت با مأمورانی كه در امر تهدید آب و هوا مشاركت دارند تعیین كند.” “

ترامپ هیچ برنامه ای عمومی در برنامه خود ندارد. وی از روز جمعه گذشته ، هنگام ارائه به روزرسانی در مورد Operation Warp Speed ​​، تلاشهای دولت وی برای تولید و توزیع واکسن Covid-19 ، یک رویداد عمومی برگزار نکرده است. معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه ریاست جلسه کار گروه ویروس کرونا را بر عهده خواهد داشت که برای مطبوعات تعطیل خواهد بود.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes