[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس در روز دوشنبه با ادامه روند افزایش پرونده های COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان های شكركاری ، در كنفرانس شهرداران آمریكا در ویلمینگتون ، دلاور دیدار خواهند كرد.

این سازمان غیرحزبی شامل شهرداران بیش از 1400 شهر است که هر كدام 30000 نفر جمعیت یا بیشتر دارند.

این کنفرانس خواستار کمک های ایالتی و محلی به دولت های شهر برای تسکین ویروس کرونا در آینده شد ، زیرا مذاکرات در هفته های اخیر متوقف شده است.

در بیانیه ای پس از پیروزی پیش بینی بایدن بر رئیس جمهور دونالد ترامپ ، لوئیزویل ، کنتاکی ، شهردار گرگ فیشر ، رئیس کنفرانس ، بایدن و هریس را تبریک گفت.

دموکرات گفت: “ما به عنوان دموکرات ، جمهوری خواه و مستقل آماده هستیم تا گرد هم آییم و با شما همکاری کنیم تا ویروس کرونا را از بین ببریم و اقتصاد خود را از نو بسازیم.” “در روزهای آینده ، شهرداران این ملت بزرگ تمام تلاش خود را به شما خواهند کرد تا به شما کمک کنند راهی پیش رو برای تقویت جوامع ما و پایداری انسانیت مشترک ما فراهم کنید.”

جلسه با شهرداران یک روز قبل از رئیس دفتر جدید کاخ سفید رون کلین می گوید که بایدن نام بردن از مقامات کابینه خود را آغاز می کند. NBC News گزارش داد که انتظار می رود آنتونی بلینکن ، معاون وزیر خارجه سابق به عنوان وزیر امور خارجه منصوب شود.

با ادامه چالش های حقوقی ، ترامپ هنوز از پذیرفتن ضرر خود خودداری می کند.

در خبرهای دیگر در مورد انتقال:[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد