[ad_1]

واشنگتن – ایوانکا ترامپ توسط وکلا برکنار شد و ادعا کرد که کمیسیون ریاست جمهوری دونالد ترامپ در سال 2017 از بودجه اهدا کنندگان سو استفاده کرده است.

در این سند اشاره شده است که ایوانکا ترامپ ، دختر ارشد رئیس جمهور و مشاور ارشد کاخ سفید ، روز سه شنبه با وکلای واشنگتن دی سی مصاحبه کرد.

این دفتر با طرح ادعای غیرانتفاعی ، کمیته مذکور را به پرداخت بیش از 1 میلیون دلار پرداخت غیرقانونی به هتل ریاست جمهوری در واشنگتن دی سی ، در هفته آغازین سال 2017 متهم کرد.

به عنوان بخشی از دادخواست ، آنها خواستار ضبط صدا از ایوانکا ترامپ ، بانوی اول ملانیا ترامپ ، توماس باراک جونیور ، دوست نزدیک رئیس جمهور ، رئیس کمیسیون تاسیس و دیگران شدند. ماه گذشته باراک نیز برکنار شد.

دادستان کل دادگستری گفت ، کمیته تحلیف ترامپ بیش از یک میلیون دلار برای رزرو یک سالن رقص در هتل ترامپ بین المللی در پایتخت این کشور هزینه کرده است ، به عنوان بخشی از طرح “تقریباً بیش از حد” پرداختن به فضای حزب و غنی سازی خانواده خود رئیس جمهور در این روند. کارل راسین ادعا می کند.

وی این کمیته را به سو mis استفاده از وجوه غیر انتفاعی و هماهنگی با مدیریت هتل و اعضای خانواده ترامپ برای سازماندهی این رویدادها متهم کرد.

راسین گفت: “قانون ناحیه ، سازمان های غیر انتفاعی را ملزم می کند از وجوه خود برای اهداف عمومی اعلام شده استفاده کنند ، نه به سود افراد یا شرکت ها.” “در این مورد ، ما به دنبال بازیابی وجوه غیر انتفاعی هستیم که مستقیماً به تجارت خانوادگی ترامپ هدایت شده اند.”

این کمیته مبلغ 107 میلیون دلار بی سابقه را برای میزبانی رویدادهای بزرگداشت مراسم تحلیف ترامپ در ژانویه 2017 جمع آوری کرد ، اما هزینه آن همچنان در نظر گرفته شد.

آلن گارتن ، وكیل سازمان ترامپ ، در بیانیه ای گفت: “تنها خانم خانم ترامپ درگیر كردن طرفین و راهنمایی هتل برای گرفتن” نرخ مناسب بازار “بود كه هتل انجام داد.

کریستن ولکر و پیتر الکساندر کمک کرد

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر