[ad_1]

واشنگتن – بر اساس مطالعه جدیدی که روز چهارشنبه توسط گروه اصلاحات مهاجرت FIGD.US منتشر شد ، بیش از دو سوم کارگران مهاجر فاقد سند دارای مشاغل مقدماتی هستند که برای جنگ ایالات متحده علیه Covid-19 “اساسی” محسوب می شوند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده بر اساس نظرسنجی دفتر سرشماری سال 2019 ایالات متحده ، شصت و نه درصد از کارگران مهاجر فاقد سند دارای مشاغلی هستند که وزارت امنیت داخلی آنها را ضروری می داند. این بررسی همچنین تخمین می زند که تقریباً از هر پنج کارگر اصلی یک نفر مهاجر است.

در مقابل ، دولت ترامپ استدلال می کند که محافظت از مشاغل آمریکایی در برابر کارگران خارجی برای ترمیم آسیب های اقتصادی ناشی از کوید -19 بسیار مهم است.

در ماه آوریل ، ترامپ دستورالعمل تعلیق مهاجرت را امضا کرد تا “اطمینان حاصل کند که با بازگشایی اقتصاد ما آمریکایی های بیکار از هر نژاد در صف اول کار قرار می گیرند. در ماه ژوئن ، ترامپ این دستور را تا پایان سال تمدید کرد.

مهاجران فاقد گواهینامه 11 درصد از کارگران کشاورزی ، 2 درصد از کارگران بهداشت و 6 درصد از کارگران مواد غذایی و تولید را تشکیل می دهند.

الیزابت والنسیا ، 54 ساله ، در مورد وضعیت حفاظت موقت که به برخی از سالوادورها اجازه کار و زندگی در ایالات متحده را می دهد ، گفت که وی پیش از این تنها دستیار سالمند بود که به 28 نفر از ساکنان Covid-19 مثبت در خانه سالمندان در مریلند خدمات می داد. امسال پس از شیوع کارکنان تحت تأثیر قرار گرفت.

والنسیا 20 سال در ایالات متحده زندگی کرده و تقریباً 18 سال در یک خانه سالمندان کار کرده است و قبل از آموزش به عنوان دستیار ، کار خود را به عنوان کارمند نظافت آغاز کرده است.

والنسیا گفت که تمام همکارانش در طبقه ای که وی از بیماران مبتلا به زوال عقل مراقبت می کند ، مهاجر هستند.

“[The residents] آنها نمی توانند به تنهایی زنده بمانند. “آنها به ما احتیاج دارند.”

این بررسی همچنین نشان داد که 70 درصد مهاجرانی که در مشاغل اصلی کار می کنند بیش از 10 سال در ایالات متحده زندگی کرده اند و 60 درصد آنها انگلیسی صحبت می کنند.

این مطالعه نشان داد که تقریباً یک میلیون نفر از کارگران اصلی ، ورودی های معوق کودک (DACA) هستند. اگرچه DACA ، تحت مدیریت باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، در اوایل سال جاری با صدور رأی دیوان عالی کشور از چالش دولت ترامپ پیروز شد ، اما یک پرونده جدید در تگزاس می تواند سیاست را خاتمه دهد.

گیرنده DACA جاناتان رودز هنگام تحصیل در دانشکده پزشکی به عنوان دستیار در یک اتاق عمل در مرکز پزشکی گریت بالتیمور کار می کند. رودز و کل خانواده اش ، از جمله ناپدری فاقد سند ، در ژوئیه آزمایش Covid-19 مثبت شدند. اکنون همه به طور کامل بهبود یافته و هیچ کس در بیمارستان بستری نیست.

اما رودز گفت که وی به ویژه از نیاز به بستری شدن پدرش نگران است زیرا او ، مانند دیگر مهاجران فاقد سند ، بیمه درمانی ندارد. رودز به کار خود بازگشت. وی گفت از این نظرسنجی که نشان داد از هر پنج کارگر اصلی یک نفر مهاجر است ، تعجب نکرده است.

رودز با اشاره به شغل بیمارستانی در هنگام شیوع بیماری همه گیر گفت: افراد زیادی نیستند که بخواهند این کار را انجام دهند زیرا از آن ترس دارند. “من از آن می ترسم. اما من این کار را برای بیمار انجام می دهم. اشتیاق من برای کمک به مردم است.”

دیدی مارتینز کمک کرد

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد