لازمهی برنده شدن در این بازی تمرکز بالا، دقت بالا، قدرت تطبیق بالا و درک بصری است. این بازی، یک بازی ماجراجویی و استنتاجی ساده است که بسیار هوشمندانه طراحی شده و برای سنین 8 سال به بالا گزینه مناسبی خواهد بود. قبل از شروع بازی، هر بازیکن یک فهرست پنجتایی از شادترین آهنگها آماده میکند. هدف این است که شما این قسمتها را طوری بچرخانید که تمام قسمتهای هر وجه همرنگ شوند. همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید! بیش از 10 هزار بازی مختلف این وب سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و شما می توانید در کنار عضویت در انجمن های مختلف و تبادیل نظر، به بازی و تقویت ذهن بپردازید. هر یک این قسمتها به راحتی به صورت چرخشی حرکت میکنند. از 81 کارت تشکیل شده است که هر کارت آن دارای 4 ویژگی است.

بازی فکری طوطی
هر بازیکن در نقش کارآگاهی فرو میرود که باید پرده از راز قتلهایی که در تهران قدیم رخ داده است بردارد. هر کاراگاه موظف است زودتر از بقیه معمای پرونده خودر ا حل کند و کشف کند کدام یک از 13 سرنخ مربوط به پرونده اش است . بازی فکری ژولی مولی یک بازی پر از خنده و هیجان و شادی است که بچه ها را حسابی سرگرم می کند. اگر از ذهن خوبی برخوردار هستید توصیه می کنیم این بازی چالش برانگیز که می تواند ورزش مفیدی برای مغز شما باشد را از دست ندهید. در این بازی کودکان مالیات میپردازند، جریمه پرداخت میکنند، از بانک وام میگیرند و دست به خرید و فروش و اجاره خانه و هتل و راه آهن میکنند. در این راه او به همراه همسر و همراهش محسن خمارلو به مدت 25 سال مجتمع آموزشی تجربی فرهاد یا مدرسه فرهاد را از از سال 1334 تا 1359 اداره کرد.

بازی فکری صد دروازه
چندین موضوع بافت دار را برای افزایش هوش کودک یک ساله به او بدهید، مثلاً یک تکه مقوا، روسری نرم، تکه های چمن و ماسه و … بازی دارای صوت و تصویری بسیار عالی با ویژگی های چند نفره آفلاین است. در دوران دبستان، یکی از انواع بازیهایی که کودکان به آنها بیشتر تمایل نشان میدهند بازی های فکری است. کودکانی که بازی میکنند ذهن فعالتری دارند و کشش بیشتری نیز برای یادگیری دروس از خود نشان میدهند. مسلما نمیشود با همان لحنی که به یک نوجوان یا جوان این مسائل را آموزش میدهید، به یک کودک نیز آموزش دهید. کودکان و نوجوانان با انجام این بازی و سرگرمی اعتماد به نفس خود را افزایش داده و علاوه بر تقویت تمرکز، بر روی هیجانات خود نیز کنترل بیشتری خواهند داشت.

کارآگاهی که زودتر این کار را بکند و بفهمد که چه کسی در چه محلی و به وسیله چه وسیلهای قتل را انجام داده است برنده بازی خواهد بود. در روز زمانی که رای گیری انجام می شود خدا از شهردار استعلام میگیرد که آیا شهردار می خواهد رای گیری را لغو کند یا مستقیما کسی را از بازی خارج کند. یک بازی فکری استراتژیک که شهرت آن به خوبی نشان میدهد چقدر میتواند کودک شما را به خودش جذب کند. به این صورت، نه تنها به خوبی و به صورت کامل آن را درک میکنند بلکه با اعتماد به نفس بیشتر و تسلطی بالاتر به مسائل اقتصادی نگاه خواهند کرد. این دستهبندی کمی با شرایط قبلی که در موردش حرف زدیم متفاوت است. بازی فکری 13 سرنخ یک بازی فکری برای تقویت هوش کودکان دبستانی است که در سبک کارآگاهی طراحی شده و آنها را حسابی جذب خواهد کرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بازی فکری خفن لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد