ایمیل به هانتر بایدن س questionsالات جدیدی راجع به معاملات مالیاتی وی ایجاد می کند


شریک تجاری سابق شکارچی بایدن در سال 2017 برای او ایمیلی ارسال کرد و گفت که طبق اظهارات یک ایمیل دریافت شده از وی ، 400000 دلار درآمد حاصل از شرکت گاز طبیعی اوکراین که در آن نشسته بود ، در اظهارنامه مالیاتی خود اعلام نکرد. اخبار NBC.

در بیانیه ای از اریک شوورین ، رئیس وقت Rosomos Seneca Capital ، گفته شده است که هانتر بایدن باید اعلامیه های سال 2014 خود را “اصلاح” کند تا درآمد “گزارش نشده” را منعکس کند ، طبق یک نسخه از ایمیل.

در ایمیل 16 ژانویه 2017 آمده است: “شما در سال 2014 به هیئت مدیره بوریسما پیوستید و ما هنوز هم باید اظهارات سال 2014 شما را تغییر دهیم تا بازتاب درآمد گزارش نشده بوریسما باشد.”

در ادامه این ایمیل آمده است که هانتر بایدن ، که اکنون موضوع تحقیقات مالیاتی فدرال است ، سالانه بیش از 1.2 میلیون دلار درآمد کسب می کند. این سود شامل 400000 دلار از بوریسما و همچنین درآمد حاصل از مشاوران روزمونت سنکا و یک شرکت حقوقی است.

این ایمیل توسط وکیل رودی جولیانی ، رابرت کاستلو ارائه شده است. کاستلو گفت که کپی یکی از هارددیسک های هانتر بایدن را از صاحب سرویس رایانه ای در دلاور دریافت کرده است.

NBC News به دستگاه کامل دسترسی نداشت. معلوم نیست هانتر بایدن در صورت اقدام در قبال ایمیل چه اقدامی انجام داده است.

به گفته یک منبع آگاه در تحقیقات ، دادستان های فدرال در دلاور معاملات تجاری هانتر بایدن در چین را به عنوان بخشی از حسابرسی مالیاتی که در سال 2018 آغاز شده است ، در نظر می گیرند.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که کار او در شرکت ملی گاز Burisma بخشی از تحقیقات باشد ، اما ایمیلی که از NBC News دریافت کرده س questionsالات جدیدی را در مورد دعاوی مالیاتی هانتر بایدن مطرح می کند.

وکیل وی ، جورج میرسس ، درخواستی برای اظهار نظر ارائه نداد. سخنگوی تیم انتقالی بایدن هنگامی که لیستی از سوالات را ارسال کرد ، از جمله اینکه آیا هانتر بایدن بازگشت خود را در سال 2014 تغییر داده است ، از اظهار نظر خودداری کرد.

NBC News به طور مستقل نمی تواند صحت و تغییر ایمیل را تأیید کند ، اما سخنگوی ارائه شده با یک نسخه از ایمیل ، در مورد صحت آن اعتراض نمی کند.

NBC News تلاش مکرر برای تماس با شوورین را انجام داد ، اما او به درخواست های نظر پاسخ نداد. وزارت دادگستری از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، هانتر بایدن تحقیقات در مورد پرونده های مالیاتی خود را تأیید كرد و تا حدی گفت: “من این مسئله را بسیار جدی می گیرم ، اما اطمینان دارم كه بررسی حرفه ای و عینی این موضوعات نشان می دهد كه من به طور قانونی و مناسب برخورد كرده ام. . “

کارهای هانتر بایدن در اوکراین یکی از محورهای اصلی جنجالی بود که منجر به استیضاح رئیس جمهور ترامپ شد. مجلس نمایندگان پس از فشار به رئیس جمهور اوکراین ، ولدیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور اوکراین برای تحقیق در مورد جو بایدن و هانتر در تلاش برای صدمه زدن به رقیب دموکرات خود ، او را مقصر دانست.

ترامپ و متحدانش ادعا کردند که بایدن معاون رئیس جمهور وقت یک دادستان اوکراین را مجبور به لغو تحقیقات درباره بوریسم کرد که می تواند هانتر را درگیر کند. این اتهامات به طور گسترده ای بی اعتبار شد.

هانتر بایدن در سال 2014 پس از مرخص شدن از ذخیره نیروی دریایی ایالات متحده برای آزمایش های مثبت کوکائین ، به عضویت هیئت Burism درآمد.

وی در مصاحبه ای با ABC News در سال 2019 اذعان کرد که احتمالاً به دلیل نام خانوادگی خود به عضویت هیئت مدیره درآمده و گفته است که پیوستن به بوریسما “قضاوت بد” است.

پیش از این NBC News گزارش داد که بایدن با این شرکت در سال 2019 متوقف شد.

هانتر بایدن در مصاحبه ای با ABC News گفت: “به گذشته نگاه کنید ، من فکر می کنم این قضاوت بدی از جانب من بود.”

وی افزود که می دانست “اصلاً هیچ اشتباهی نکرده است”.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes