اولین آزمایشگاه اولیه کشور یک گل سفید است


آزمایشگاه کالیبراسیون گستر کاوه در زمینه خدمات کالیبراسیون، کالیبراسیون ابزار دقیق و تعمیر و تنظیم تجهیزات اندازه گیری مطابق با صلاحیت های مندرج در گواهینامه های این شرکت فعال می باشد. یکی دیگر از رشته های فعالیت این شرکت تامین تجهیزات کالیبراسیون با پشتیبانی ایده گستر کاوه (شرکت مادر) است و این امکان را به ما داد تا از نمایندگی های انحصاری استفاده کنیم. VIKA /ده-بودنبر من IZATECH به منظور داشتن آزمایشگاه هایی با آخرین و پیشرفته ترین استانداردهای مرجع و نیروی کار متخصص و مجرب.

فعالیت های ما:

انجام عملیات کالیبراسیون

تحویل تجهیزات کالیبراسیون

فعالیت:

نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، فولاد، خودروسازی، داروسازی، صنایع غذایی و پزشکی، ادارات استاندارد و…

امکانات موجود در بخش آزمایشگاه:

ارائه خدمات کالیبراسیون آزمایشگاهی در زمینه دما، فشار، فشار اولیه، رطوبت، جرم، حجم، ترکیب شیمیایی، ابعاد و نیرو.

آزمایشگاه کالیبراسیون فشار این شرکت اولین آزمایشگاه خصوصی در ایران بوده و قادر به کالیبراسیون انواع کالیبراتورهای فشار تحت بار استاتیکی با بهترین قابلیت های اندازه گیری و قابلیت ردیابی به مراجع بین المللی می باشد.

آزمایشگاه کالیبراسیون اولیه گستر کاوه مجهز به تجهیزات درجه یک تحت فشار ایران و به عنوان اولین آزمایشگاه اولیه با قابلیت ردیابی در ایران آماده ارائه خدمات می باشد. در این زمینه ما بهترین توانایی اندازه گیری را داریم که می توانید آن را در گواهی صلاحیت ما مشاهده کنید.

مقادیر دیگری که می توانند در آزمایشگاه های ما کالیبره شوند عبارتند از کالیبراسیون دما، کالیبراسیون جرم و حجم، کالیبراسیون شیمیایی، کالیبراسیون نیرو و کالیبراسیون ابعاد. همچنین این مجموعه با تجهیزات این شرکت لامپ فرانسه و ital را کنترل کنید ایتالیا مجهز به بزرگترین کارگاه تخصصی می باشد سنگ زنی و تعمیر شیرهای اطمینان وجود دارد

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes