اوباما گفت مقامات جمهوری خواه به ادعاهای بی اساس ترامپ پایبند هستند زیرا “مرعوب” شده اند


باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، روز پنجشنبه در یک مصاحبه اختصاصی به MSNBC گفت که تماشای دفاع جمهوری خواهان از ادعاهای بی اساس درباره کلاهبرداری توسط رای دهندگان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، نگران کننده است.

اوباما گفت: “این فقط ادعاهای طاس است ، آنها بارها توسط دادگاه ها رد شده اند و من فکر می کنم من ، از این که دونالد ترامپ این کار را می کند کمتر تعجب می کنم ، جاناتان کیپهارت ، همکار MSNBC در طی یک مصاحبه در نشست. “من بیشتر نگرانم که ببینم چه تعداد از مقامات جمهوری خواه با آن موافق هستند ، نه به این دلیل که آنها واقعاً اعتقاد دارند ، بلکه به این دلیل که از این موضوع مرعوب شده اند.”

اوباما نشست و در مورد خاطرات پرفروش 768 صفحه ای خود ، سرزمین موعود ، که اولین دوره ریاست جمهوری وی را پوشش می دهد ، بحث کرد. در سال های اخیر ، اوباما تمایلی به انتقاد آشکار از ترامپ و دیگر جمهوری خواهان ندارد. اما انتقاد شدید او از رئیس جمهور و حزب او هفته ها صورت می گیرد پس از انتخابات ، ترامپ حاضر به تسلیم شدن در مقابل معاون رئیس جمهور سابق اوباما ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن نشد.

اوباما گفت: “جو بایدن رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد بود. کمالا هریس معاون بعدی رئیس جمهور خواهد بود.” “و من نگران بودم ، زیرا هر آمریکایی ، خواه یک جمهوری خواه ، یک دموکرات یا یک فرد مستقل ، باید نگران باشد هنگامی که شما شروع به تلاش برای مسدود کردن ، انکار ، لغو آرا when مردم می کنید وقتی که هیچ مدرک واقعی وجود ندارد که چیزی غیرقانونی یا جعلی است. انجام می شود “

اوباما همچنین به اخبار محافظه کارانه خیانت کرد تا بستر خواسته ها را فراهم کند.

وی گفت: “و تا حدی که برخی از خبرگزاری ها را دیدگاه های درست و محافظه کارانه دیده اید ، به نوعی سعی کنید از این ادعاهای دروغ حمایت کنید.”

تعداد کمی از جمهوری خواهان به طور عمومی تصدیق کرده اند که بایدن رئیس جمهور بعدی خواهد بود ، از وفاداری به رئیسی که همچنان از پشتیبانی جدی در میان پایگاه GOP برخوردار است و سوگند خود برای محافظت از محافظ دموکراسی که در میان اقتصادی و اقتصادی آزمایش می شود ، باشد. بحران بهداشت عمومی. جمهوری خواهان زیادی ادعاهای بی اساس رئیس جمهور در مورد تقلب در رای گیری را در چندین ایالت تبلیغ کرده و پرونده های بی هدف تیم حقوقی وی را در دادگاه تبلیغ کرده اند که بسیاری از آنها به نتیجه نرسیده اند.

برخی از مقامات فعلی و سابق ترامپ به طور خصوصی با تیم گذار بایدن صحبت کرده اند ، اما دولت ترامپ هنوز انتقال رسمی و منظم به قدرت را به تعویق می اندازد ، اقدامی که برخی جمهوری خواهان در مورد حمایت از جنگ قانونی از دست رفته رئیس جمهور ابراز نگرانی کردند.

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، با جاناتان کیپهارت نشسته است تا درباره کتاب جدید خود ، سرزمین موعود ، و وقایع روز بحث کند. مصاحبه اختصاصی را امشب ساعت 22:00 ET در MSNBC مشاهده کنید.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes