اوباما و پنس شروع به کارزار انتخاباتی در جورجیا برای خواستگاری از نایب قهرمان سنا می کنند


آتلانا – باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق و مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، روز جمعه با محاکمه رای دهندگان در جورجیا ، تجمع های دوئل برگزار می کنند و تلاش می کنند تا در نبرد برای کنترل سنا حمایت شوند.

اوباما بعد از ظهر جمعه برای یک راهپیمایی مجازی به استیسی آبرامز ، نامزد استانی سال 2018 و دو نامزد سنای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک پیوست. تقریباً در همان زمان ، پنس برای یک رالی شخصی در ساوانا به سنت دیوید پردو ، آر-گا و کلی لوفلر ، آر-گا می پیوندد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز شنبه با دو جمهوریخواه در مرحله دور دوم ، یعنی حدود یک ماه بعد ، در والدوستا راهپیمایی برگزار می کند.

در حال حاضر ، بخش حزب سنا 50 جمهوریخواه و 48 دموکرات است. اگر اوسوف و وارنوک کرسی های خود را بدست آورند ، سنا تحت کنترل حزب دموکرات قرار خواهد گرفت ، زیرا کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده به عنوان مساوی بازی می کند. اگر جمهوری خواهان تنها یک کرسی در جورجیا کسب کنند ، در این صورت حزب جمهوری خواه کنترل اتاق را حفظ خواهد کرد.

مبارزات در این ایالت در این هفته برای جمهوریخواهان در واشنگتن دی سی برای کارهای مجلس سنا و دموکرات ها بسیار محدود بود ، در بیشتر موارد ، جلوگیری از فعالیت های شخصی به دلیل وخیم شدن بیماری همه گیر Covid-19.

پنس اوایل روز جمعه به همراه پوردو و لوفلر در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا ظاهر شد. هر مرد بیش از شش فوت فاصله داشت و برای این رویداد مبدل شده بود ، در طی آن پنس سناتورهای جمهوری خواه را “رهبران” و “شرکای مستحکم در واکنش ملی ما” به ویروس کرونا خواند. پنس همچنین از آنها به خاطر “حمایت مداوم” شان تشکر کرد.

جمهوری خواهان به مشکل برمی خورند. امتناع ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات توانایی آنها را در ارائه یکی از م mostثرترین پیام هایشان مبنی بر اینکه برگزاری سنا در جمهوری خواهان به عنوان آزمونی برای دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب محدود می کند.

متحدین ترامپ با پیچیدگی بیشتر تضعیف برخی از تلاش های جمهوری خواهان ، از رای دهندگان خواستند تا در اعتراض به آنچه انتخابات عمومی “جعلی” می دانند ، در مرحله دوم رای نگیرند. نه ترامپ و نه متحدانش هیچ مدرکی مبنی بر تقلب در رای دهندگان ارائه ندادند و وزیر امور خارجه براد رافنسگرگر با شدت دفاع از سلامت انتخابات کرد.

رئیس جمهور بارها رافنسپرگر و فرماندار جمهوری خواه برایان كمپ را هدف قرار داده است ، كه به گفته وی اقدامات كافی برای كمك به هدف او انجام نمی دهند. سخنگوی کمپ در روز جمعه توییت همانطور که در ابتدا “به دلیل یک حادثه خانوادگی” برنامه ریزی شده بود که استاندار هنگام ورود پنس به ساوانا استقبال نخواهد کرد.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes