[ad_1]

واشنگتن – باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، در مصاحبه جدید خود پیشنهاد داد که شعارهایی مانند “خلع سلاح پلیس” نتیجه مثبتی ندارد.

وی ادامه داد: اگر شما اعتقاد دارید ، همانطور که من اعتقاد دارم ، باید بتوانیم سیستم عدالت کیفری را اصلاح کنیم تا مغرضانه نباشد و با همه منصفانه رفتار کند ، فکر می کنم می توانید از یک شعار سریع مانند “خلع سلاح پلیس” استفاده کنید. اوباما در مصاحبه ای با پیتر همبی در مورد “موفقیت اسنپ چت آمریکا” گفت:

اوباما گفت ، روشی كه طرفداران اصلاحات پلیس می توانند افراد بیشتری را به خود جلب كنند این است كه اگر آنها برنامه خود را با مثالهایی مانند پیشگیری از جرم جوانان یا “اگر فرد بی خانمانی وجود داشت ، می توانستیم یك كارمند بهداشت روان را به جای كارمند مسلح به آنجا بفرستیم؟” واحدی که در نهایت می تواند به فاجعه منجر شود؟ “

اوباما گفت: “ناگهان دسته ای از افراد که ممکن است در غیر اینصورت به شما گوش ندهند در حال گوش دادن هستند.” “بنابراین نکته اساسی این است که تصمیم بگیرید آیا واقعاً می خواهید کاری انجام دهید یا می خواهید در میان افرادی که قبلاً با آنها موافق هستید احساس خوبی داشته باشید؟” و اگر می خواهید در یک دموکراتیک ، در کشوری به بزرگی و متنوع بودن کشورمان کاری انجام دهید ، در این صورت باید بتوانید با افرادی که در آن هستند ملاقات کنید. و یک بازی جمع کنید ، نه تفریق. “

خواستار بهم ریختگی پلیس در تابستان پس از مرگ جورج فلوید در حالی که وی در بازداشت پلیس بود ، بارزتر شد. فعالان گروه “زندگی سیاه پوستان مهم است” و برخی نمایندگان مجلس مترقی با افزایش اعتراضات به دلیل خشونت و نژادپرستی پلیس ، این تماس ها را مطرح می کنند.

تعدادی از نمایندگان برجسته دموکرات همان پیام اوباما را در مورد این شعار منتقل کردند. اکثریت مجلس شلاق جیمز کلیبرن ، DS.C ، پس از انتخابات ماه گذشته در مصاحبه ای گفت که این جنبش احتمالاً برای کرسی های برخی از دموکرات های آسیب پذیر در مجلس هزینه دارد.

یک معترض در تظاهرات اعتراضی در بروکلین ، نیویورک ، در 7 ژوئن 2020 ، تابلویی با عنوان “تأمین پلیس” را در دست داشت.ادواردو مونوز / پرونده رویترز

در طول مصاحبه ، اوباما در مورد چگونگی سوسیالیسم “هنوز هم یک اصطلاح شلوغ برای بسیاری از مردم” صحبت کرد و بهتر است از برچسب ها و ایدئولوژی اجتناب کنید و در عوض “تمرکز بر روی این واقعیت است که برخی چیزها باید باشد تمام شده اند “.

وی ضمن صحبت در مورد آینده حزب دموکرات ، تأکید کرد که “تشویق جوانان واقعاً مهم است”.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر