اندرو کوومو ، مشاور فرماندار سابق ادعا می کند “سالها” او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است


مشاور سابق فرماندار نیویورک اندرو کوومو او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد روز یکشنبه ، با ادعای این رفتار “سالها” طول کشید.

در یک سری توییت ها ، لیندسی بویلان ، که از سال 2015 تا 2018 به عنوان معاون وزیر توسعه اقتصادی و مشاور ویژه استاندار خدمت می کرد ، گفت که کوومو “سالهاست که مرا آزار و اذیت جنسی می دهد. خیلی ها او را دیدند و تماشا کردند. بویلان از افرادی که بتوانند ادعاهای وی را تأیید کنند نام نبرد.

“من هرگز نمی توانستم آنچه را انتظار دارم پیش بینی كنم: آیا با كار خودم كباب می شوم (كه بسیار خوب بود) یا از لحاظ ظاهری اذیت می شوم. یا هر دو در یک مکالمه خواهند بود؟ “بویلان ، یک دموکرات که در حال حاضر کاندیدای ریاست یکی از محله های منهتن است ، گفت. او هیچ جزئیات اضافی یا اظهارات دقیق تری را در توییت ها ارائه نکرد.

سخنگوی کوومو ، کیتلین ژیرود به آسوشیتدپرس گفت: “هیچ اتفاقی در این ادعاها وجود ندارد.” دفتر فرماندار بلافاصله به درخواستهای متعدد برای اظهار نظر از NBC News پاسخ نداد.

بویلان ، که همچنین بلافاصله به دنبال اظهار نظر نبود ، در توییتر گفت که “او علاقه ای به گفتگو با خبرنگاران ندارد.”

وی افزود كه “از اینكه كاملاً در این وضعیت قرار گرفته است عصبانی است”.

“به عنوان یک زن ، من می توانم تمام زندگی ام سخت کار کنم تا خودم را بهبود بخشم و به دیگران کمک کنم و همچنان قربانی شوم ، مانند زنان بی شماری در طول نسل ها. بیشتر ساکت است. ” “من متنفرم که بعضی از مردان ، مانند (فرماندار کوومو) ، از قدرت خود سو abuse استفاده می کنند.”

در 5 دسامبر ، توییت های بویلان که “سمی ترین محیط تیمی” او حضور در دفتر فرمانداری بوده است ، افزود که مردم “از مرگ فرماندار” ترسیده اند.

پس از ترک دفتر فرمانداری ، بویلان در مسابقات قهرمانی 2020 برای حضور در کنگره در منطقه 10 نیویورک شرکت کرد و جری نادلر ، حزب دموکرات فعلی را به چالش کشید ، که به راحتی او را در مسابقه شکست داد.

کوومو ، یک دموکرات ، در حال حاضر سومین دوره فرمانداری خود را به عنوان فرماندار نیویورک سپری می کند و به یک مخالف برجسته سیاست رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد Covid-19 تبدیل شده است. وی پیش از رهبری ایالت ، دادستان کل نیویورک بود.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes