[ad_1]

آتلانا – مقامات انتخاباتی جورجیا انتظار دارند روز پنجشنبه گزارشی درباره راهپیمایی ریاست جمهوری منتشر کنند و بارها گفته اند که انتظار دارند این خبر برتری نزدیک جو بایدن دموکرات نسبت به دونالد ترامپ رئیس جمهور جمهوری خواه را تأیید کند.

مجموع حدود 5 میلیون رأی از حسابرسی مورد نیاز قانون جدید ایالت حاصل می شود و در پاسخ به سو susp ظن مشکلات در نتایج ایالت یا درخواست رسمی سرشماری نیست. این ایالت تا روز جمعه فرصت دارد نتایج را تأیید کند و توسط شهرستانها ارائه شود.

شهرستانها باید تا ساعت 11:59 بعد از ظهر چهارشنبه تا چهارشنبه شمارش دست را به پایان می رساندند. گابریل استرلینگ ، که رهبری سیستم رای گیری جدید در این ایالت را بر عهده داشت ، گفت که انتظار دارد وزیر امور خارجه گزارشی از نتایج تا ظهر روز پنجشنبه ارائه دهد.

هنگامی که ایالت نتایج انتخابات را تأیید کرد ، مبارزات انتخاباتی در صورت باقی ماندن در محدوده 0.5٪ ، دو روز کاری فرصت دارد تا بازشماری کند. استرلینگ گفت: این شمارش با استفاده از اسکنرهایی که آرا را شمارش و شمارش می کنند انجام می شود و توسط شهرستان ها پرداخت می شود.

وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر مجبور شد مسابقه را برای حسابرسی انتخاب کند و گفت که رقابت ریاست جمهوری به دلیل اهمیت آن و اختلاف اندک بین نامزدها ، بیشترین معنا را داشت. به دلیل همین حاشیه کم ، رافنسپرگر گفت که شمارش دست کامل لازم است.

بایدن با ورود به محاسبات ، ترامپ را با اختلاف حدود 14000 رای رهبری کرد. استرلینگ گفت: رای گیری قبلی که در چهار شهرستان در هنگام شمارش دست یافت شده بود ، حاشیه را به حدود 12،800 کاهش می دهد.

سایر کشورها با محاسبه دستان خود تفاوت اندکی در نتایج یافتند و مقامات انتخاباتی به طور مداوم اظهار داشتند که این انتظار می رود.

آسوشیتدپرس در جورجیا ، جایی که بایدن حدود 0.3 درصد ترامپ را رهبری کرد ، برنده ای اعلام نکرد. قانون سرشماری اجباری در گرجستان وجود ندارد ، اما قانون ایالت این گزینه را برای کاندیدای عقب مانده درصورتی که حاشیه کمتر از 0.5 درصد باشد ، پیش بینی کرده است. این روش AP است که مسابقه ای را که قابل شمارش باشد یا احتمالاً قابل شمارش باشد ، نداند.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد