[ad_1]

واشنگتن – اولین دسته دولت رئیس جمهور منتخب جو بایدن چیزی را برای جشن گرفتن به رقبای حزب دموکرات می بخشد و به ایالات متحده سیگنال می فرستد که قصد دارد به عنوان یک نهادگرا حکومت کند.

بایدن سعی می کند خواسته های تنوع را با شکاف ایدئولوژیک بین مترقی و میانه رو متعادل کند. وی به دنبال کارمندانی با تجربه ایالتی بود که چندان جنجالی برای دریافت تأیید از سنا تقسیم نشده بود. بسیاری از آنها در زمان دولت اوباما تأیید شدند ، برخی از آنها در سمت های جایگزینی امیدوارند که اکنون بتوانند آنها را حفظ کنند.

ویلیام گالستون ، یکی از اعضای ارشد موسسه مدیریت بروکینگز ، گفت که بایدن ضرورت التیام زخم های حزب دموکرات را برای پیروزی در انتخابات ضروری می داند و اکنون این مهم را برای موفقیت در یک ریاست جمهوری مهم می داند.

گالستون گفت: “رئیس جمهور منتخب می فهمد که باید با تنظیم ریاست جمهوری خود به این عمل متعادل سازی ادامه دهد.” “بایدن یک متحد کننده است و او تیمی از همدیگر را انتخاب کرده است. اینها افرادی نیستند که بخصوص با سایر دموکرات ها در انتخاب نبردها تلاش می کنند.”

در حال حاضر ، او به همه ، از فعالان مترقی گرفته تا دموکرات های میانه رو ، چیزی برای خوشحال کردن و بحث کردن درباره آنها داده است.

انتصاب بایدن از جان کری به عنوان فرستاده ویژه تغییر اقلیم توسط گروه فعال جوانان جنبش طلوع آفتاب مورد ستایش قرار گرفت ، گروهی که آن را “نشانه دلگرم کننده” و کمیته تغییر تدریجی خواندند که این خبر “خبر خوبی” بود.

نامزد های وی تاکنون شامل تاریخ سازی به عنوان اولین وزیر امنیت داخلی در آمریکای لاتین و مهاجر در Alejandro Mallorca ، اولین وزیر دارایی زن در Janet Yellen و اولین مدیر زن اطلاعات ملی در Avril Haynes است. وی یک زن سیاه پوست در لیندا ، توماس-گرینفیلد را به عنوان سفیر سازمان ملل انتخاب کرده است.

مت بنت ، بنیانگذار راه سوم ، که از سیاست های متوسط ​​حمایت می کند ، گفت: “ما از آنچه تاکنون دیده ایم خوشحال هستیم.” “او دقیقاً همان کاری را انجام داد که ما به آن امید داشتیم. او افرادی را انتخاب کرد که دارای تجربه زیادی هستند و دیدگاهی در مورد چگونگی حرکت کشور به جلو دارند. ما نمی توانستیم خوشحال تر باشیم.”

انتخاب خزانه نماد عمل متعادل سازی بایدن است. ترقی خواهان سناتور الیزابت وارن ، ماساچوست ، یا معاون سابق وزارت خزانه داری سارا بلوم راسکین بودند. Lael Brainard ، فرماندار بانک مرکزی فدرال ، درگیر بازی بود ، اما چپ ها او را بیش از حد مرکزگرا می دانستند. بایدن با یلن رفت ، که در گذشته توسط وارن مورد تمجید و تحسین قرار گرفته بود ، و یک جایزه اضافی به وی می دهد: وی مورد احترام جمهوری خواهان است ، که در صورت پیروزی در یکی از دو مرحله دوم گرجستان در 5 ژانویه ، کنترل سنا را حفظ خواهند کرد.

سناتور پت تومی ، R-Pa ، در پاسخ به گفته های بایدن ، گفت: “در حالی که من و دکتر یلن در طول تصدی وی به عنوان رئیس فدرال رزرو سهم نسبتاً خوبی داشتیم ، اما من در صحت یا تخصص فنی وی شک ندارم.” .

انتخاب ها همچنین کالیبره شده به نظر می رسند تا از دادن چیزی برای مخالفت با جمهوری خواهان جلوگیری کنند.

بایدن به همراه وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن رفت و از کنار سوزان رایس ، یک مقام برجسته اوباما که پس از حمله بنغازی در سال 2012 از سمت راست عصبانی شد ، استفاده کرد. اولین انتصاب مهم وی ، رون کلاین به عنوان رئیس ستاد کاخ سفید ، باعث دامنه گسترده ای شد ستایش در طیف دموکراتیک و برخی اظهارات احترام از محافظه کاران.

هنوز هم برخی از تنش ها در حزب باقی مانده است.

هفته گذشته ، آمریكا پروسپكت گزارش داد كه بروس رید ، رئیس سابق كابینه بایدن كه به عنوان یك شاهین مالی دیده می شود ، می خواهد یك بخش مدیریت و بودجه با نفوذ را اداره كند. این مجله لیبرال با اشاره به نیاز به هزینه های کسری برای کاهش بحران اقتصادی همه گیر ، آن را “یک مسابقه ساخته شده در جهنم” خواند.

روز سه شنبه ، گروه های مترقی “دموکرات های عادلانه” ، “پیشرفت پیشرفت” و “تأمین اجتماعی” یک دادخواست عمومی را برای حذف رید از OMB آغاز کردند و اظهار داشتند که نفرت مالی در آن زمان می تواند منجر به افسردگی شود. در این دادخواست آمده است: “رد رید آزمایش بزرگی برای روح ریاست جمهوری بایدن خواهد بود.”

برخی دیگر از این رویکرد انتقاد دارند.

بنت با بیان اینکه تجربه دولت در یک کنگره بالقوه تقسیم شده یک مزیت برای رئیس جمهور منتخب است ، گفت: “جو بایدن باید هر کسی را که می خواهد در این مشاغل داشته باشد ، به شرطی که آنها صلاحیت داشته باشند و بروس واجد شرایط است.” “من فکر نمی کنم که کسی در سیاست های دموکراتیک باید پیشگیرانه ها را مورد حمله قرار دهد ، همانطور که برخی انجام داده اند. این فقط چیزی نیست که در حال حاضر به آن نیاز داریم. این بسیار شلوغ و دشوار است.”

سخنگوی دموکرات ها برای عدالت گفت که نامزدهای اعلام شده توسط بایدن بیان می کنند که وی از اشتباهات رئیس جمهور باراک اوباما – فعلاً اجتناب می کند.

“جالب توجه است که بایدن داد برای اولین بار قرار ملاقات کابینه مهم خود استفاده کنید برای انتخاب افراد از جناح شاهین کمبود حزب دموکرات از 1990s، از آن خود او می آید این است اوباما بسیاری از مردم از جناح حزب انتخاب کرد: رام امانوئل ، لری سامرز ، آرن دانکن ، تیموتی گیتنر و دیگران “، سخنگوی ولید شهید گفت.

وی گفت: “حزب برای چندین دوره به آرامی از این ایدئولوژی جدا می شود و به نظر می رسد انتخابات بایدن بخشی از این پویایی را نشان می دهد.”[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد