افزایش سطح آب و آبگرفتگی معابر تهران


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با فعال ماندن سامانه بارشی، آسمان در بیشتر مناطق استان به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاع جزئی خواهد بود. تا ساعاتی دیگر ابری همراه با رگبار و رعد و برق در مناطق حساس احتمال تگرگ وجود دارد و در نقاطی وزش باد شدید به ویژه در نیمه غربی و جنوبی همراه با خیزش موقت گرد و غبار (احتمال طوفان گرد و غبار)، دید و کیفیت هوا کاهش می یابد.

با توجه به ماهیت این سیستم، پیش بینی می شود جاده ها دچار آبگرفتگی، جریان آب در کانال ها و رودخانه ها و طوفان گرد و غبار (در مناطق مستعد گرد و غبار) شوند. همچنین فردا شاهد کاهش نسبی دما خواهیم بود و تا روز دوشنبه شاهد کاهش محسوس دما نخواهیم بود.

بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با حداقل دمای 10 درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته بوده و شهرستان شهریار با 11.8 میلی‌متر بیشترین بارندگی را داشته است. باران

آسمان تهران فردا (18 مرداد) تا چند ساعت نیمه ابری، رگبار، رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای 24 و حداکثر 36 درجه سانتیگراد و روز شنبه (18 مرداد) پیش بینی می شود. صاف تا نیمه ابری همراه با بارندگی. افزایش ابری در شب، بارش های کوتاه مدت، رعد و برق، حداقل دمای هوا تا 23، حداکثر تا 37 درجه پیش بینی می شود.

منبع: گل سپید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes