اطلس با یک گروه ویژه ویروس کرونا بیرون می آید ، اما هنوز هم بر ادعاهای همه گیر ترامپ اصرار دارد


واشنگتن – به گفته دو مقام دولت ، دکتر اسکات اطلس ، بهترین مشاور پزشکی رئیس جمهور دونالد ترامپ در زمینه بیماری همه گیر ویروس کرونا ، از اواخر سپتامبر در جلسه گروه کاری کاخ سفید شرکت نکرده است ، زیرا وی همچنان به انتشار اطلاعات غلط ادامه می دهد. برای وخیم شدن بحران سلامت.

اختلاف روزافزون بین اطلس و رهبران گروه کاری پس از آن صورت گرفت که کارشناسان برجسته پزشکی گروه ، دکتر دبورا بیرکس و دکتر آنتونی فاوسی گفتند که آنها از جنجال برانگیز یا مشارکت اطلس در جلسات اتاق وضعیت قدردانی نمی کنند.

یک مقام ارشد دولت در مورد عدم حضور مشاور جلسه گفت: “این به افتخار فاوسی و بیرکس انجام شد ، زیرا آنها اساساً می گفتند که با او کار نخواهند کرد.”

اطلس ، که در ماه آگوست به جدیدترین عضو گروه تبدیل شد و غالباً در مجموعه کاخ سفید کار می کند ، در هفته های اخیر توسط رئیس جمهور مطرح شد زیرا نظرات او با نظر ترامپ در کم اهمیت جلوه دادن جدی بودن مطابقت دارد ویروس و زیر سوال بردن اثربخشی ماسک ها.

اطلس بارها و بارها با انتقاد از محدودیت های سراسر کشور ، اظهار داشت که انزوایی که ایجاد کردند ، برخلاف اکثر مقامات بهداشت عمومی ، آسیب طولانی تری نسبت به خود بیماری خواهد داشت.

و در مصاحبه ای با فاکس نیوز در این هفته ، او به نظر می رسید که گردهمایی های بزرگتر برای تعطیلات را در این فصل تشویق کند ، و گفت: “باور کنید یا نکنید ، برای بسیاری از مردم این آخرین شکرگذاری است. ما اینجا چه کار می کنیم؟ “

اطلس ، متخصص مغز و اعصاب ، بدون تجربه در زمینه بیماری های عفونی ، و آخرین اظهارات تحریک آمیز وی حتی باعث شده است دانشگاه استنفورد – جایی که وی از بورس تحصیلی در موسسه هوور به مرخصی می رود ، علناً از او فاصله بگیرد.

“ما از استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و آزمایشات نظارتی و نظارتی پشتیبانی می کنیم. ما همچنین به اهمیت پیروی دقیق از دستورالعمل های بهداشت محلی و ایالتی اعتقاد داریم. روز دوشنبه دانشگاه در بیانیه ای گفت: دکتر اطلس دیدگاه هایی را ابراز داشت که با پاسخ دانشگاه به بیماری همه گیر مغایرت دارد.

کاخ سفید هنگامی که در جلسات کارگروه های اخیر شرکت نکرده یا اینکه حقوق ایالتی دریافت می کند ، از اظهارنظر در مورد اینکه چرا اطلس به مصاحبه با رسانه های پولیانای شمالی ادامه می دهد ، خودداری کرد.

در تابستان ، اطلس به طور مكرر در فاكس نیوز ظاهر می شد و سرانجام مورد توجه رئیس جمهور قرار گرفت و وی را به عضویت در گروه پاسخ همه گیر دعوت كرد. هنگامی که به آنجا رفت ، وی به سرعت با بیرکز و فاوسی و همچنین رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، دکتر رابرت ردفیلد روبرو شد.

در ماه سپتامبر توسط NBC News توسط هواپیمای NBC اخبار شنیده شد و از افزایش نفوذ اطلس شکایت داشت و ادعا کرد که “هرچه او می گوید خلاف واقع است” ردفیلد در گفتگو با یک همکار خود در مورد روابط نزدیک رئیس جمهور با اطلس با ادامه روند شیوع بیماری همه گیر ابراز نگرانی کرد.

هنگامی که اطلس این هفته در پاسخ به دستورالعمل های جدید بهداشت و ایمنی در میشیگان پس از ناکامی فرماندار دموکرات خود در توطئه آدم ربایی و قتل ، توییت کرد ، بعداً مجبور شد توضیح دهد که نمی خواهد اشاره به خشونت

روز دوشنبه فائوسی در مصاحبه ای با TODAY پاسخ داد: “من کاملاً با این موضوع مخالفم و آن را کتمان نکردم. می خواهم بگویم که من نمی خواهم به عنوان یک شخص علیه دکتر اطلس چیزی بگویم ، اما کاملاً با موضع گیری او مخالفم. من فقط آن را انجام می دهم ، دوره. “

بیرکس و فاوسی ، تقریباً هر روز در ماه های اولیه پاسخ فدرال حضور داشتند ، ماه ها در اتاق جلسات جلسه با رئیس جمهور ظاهر نشده اند. در عوض ، هنگامی که رئیس جمهور در آگوست و سپتامبر کنفرانس های مطبوعاتی پراکنده درباره ویروس را از سر گرفت ، گاهی اوقات از اطلس دعوت می کرد که به او بپیوندد و به برخی از س answerالات پاسخ دهد یا سخنان کوتاهی ارائه دهد.

با این حال ، در طول ماه اکتبر و تاکنون در ماه نوامبر ، هیچ جلس press مطبوعاتی توسط کاخ سفید توسط هیچ یک از متخصصان پزشکی گروه کاری در زمینه مقابله با شیوع ویروس یا موارد پرشی و بستری شدن در بیمارستان ، برگزار نشده است. یک بعد از ظهر پنجشنبه به برنامه اضافه شد ، اما مشخص نیست که دقیقاً چه کسی شرکت خواهد کرد.

دولت تحریکات واکسن را در هفته های اخیر برجسته کرده است ، اما از خبرنگاران نپرسیده است که چگونه با تیم وارد کننده بایدن در یک برنامه توزیع در ماه های آینده کار خواهد کرد. انتقال آرام همچنان توسط اداره خدمات عمومی متوقف می شود ، كه هنوز نتایج انتخابات را تأیید نكرده است.

رئیس جمهور ، به نوبه خود ، از آوریل یا مه در جلسه کارگروهی شرکت نکرده است و بنا به گفته یک مقام دولت ، در هفته های آینده قصد ندارد در آن شرکت کند. وی این مسئولیت را به مایک پنس معاون رئیس جمهور سپرد که از فوریه ریاست این گروه را بر عهده داشت.

نه ترامپ و نه پنس به طور علنی اخبار این هفته را که بیش از 250،000 آمریکایی جان خود را به دلیل ویروس از دست داده اند ، تأیید نکردند.

پنس هفته های پس از انتخابات جلسات مکرر ویروس کرونا را بیش از قبل برگزار می کرد. برای اولین بار پس از ماه ها ، معاون رئیس جمهور طی یک هفته دو جلسه کارگروه را اداره کرد. گردهمایی ها فقط به رویدادهای هفتگی اواخر تابستان و اوایل پاییز تبدیل شده بودند.

اتفاق نظر این گروه در گزارش اخیر ، به طور خصوصی با ایالات متحده به اشتراک گذاشته شده است ، اما در روزهای اخیر علنی نشده است ، حاوی یک هشدار بسیار شدید است.

این گروه كاری نوشت: “یك جامعه متجاوز ، بی امان و در حال گسترش در حال گسترش در سراسر كشور است و به بیشتر مناطق می رسد ، و هیچ شواهدی از بهبود ، اما وخیم تر نیست.” “تلاش های فعلی کاهش ناکافی است و باید برای هموار کردن منحنی ها برای حفظ سیستم بهداشتی در موارد اضطراری Covid-19 و Covid-19 افزایش یابد.”


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes