این کرم با خاصیت ضد التهابی که دارد نه تنها عمل پیشگیری از قرمز شدن و آسیب دیدن پوست را انجام می دهد بلکه اگر پوست شما از قبل دچار آفتاب سوختگی شده باشد این کرم التهاب ناشی از آن را بسیار کاهش داده و در کنار پیشگیری به درمان پوست آسیب دیده ی شما نیز می پردازد. خرید کرم ضد آفتاب رنگی پرایم مدل Acnex Tinted SPF60 با توجه به کیفیت بالای ساخت، مکانیزم عمل مناسب و واقعی، ماندگاری بالا، رنگ بژ روشن، حجم 40 میلیلیتری و قیمت نهچندان بالایش بسیار منطقی به نظر میرسد.

پس، بعد از اینکه ماسک را با آب شستید، نیازی نیست از شویندهی دیگری برای صورت خود استفاده کنید. استفاده اشتباه از تونر شاید شما هم در استفاده از تونرها برای پاک کردن پوست، سردرگم شده اید. امروز، تونرها برای پاکسازی عمقی منافذ پوست و تنظیم pH پوست بعد از شستشوی صورت استفاده می شوند. قبلاً تونرها فقط برای از بین بردن چربی اضافی پوست به کار می رفتند و بر پایه ی الکل بودند که به همین دلیل موجب خشکی پوست می شدند. در کنار SPF به محافظت کرم از پوست دربرابر اشعههای UVA هم توجه کنید.

با توجه به ترشح چربی و نشستن آلودگی روی پوست، در طول شب، چرب شدن بینی یا کل صورت طبیعی کرم ضد آفتاب کودکان چی خوبه است. اما، باید بدانید این پاک کننده ی خشن، آبرسان های طبیعی پوست را از بین می برد. ماسکها سه برابر بیشتر از سرم ها، مواد مفید خود را به پوست می رسانند. پس، به جای این صابون ها، توصیه می کنیم از پاک کننده ملایم صورت استفاده کنید. همچنین تونرهایی که حاوی سالیسیلیک اسید هستند، از ایجاد جوش جلوگیری می کنند.

متخصصان توصیه می کنند بلافاصله بعد از شستن صورت، از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. این ضد آفتاب پوست شما را در بمقابل تابش UVA و UVB محافظت کرده که میتوانند به پوست آسیبهای جدی برسانند.به ویژه افرادی که پوست حساس و دارای کک و مک دارند میتواند از خواص این کرم بهرهمند شوند. 1-اشعههای UVB خورشید باعث آسیب جدی بر روی سطح پوست و کلاژن پوست میشود ، و باعث آفتاب سوختگی ، تیرگی و ایجاد لکه های پوستی میگردد. افزون بر این، به رگ های خونی پوست آسیب می رساند و باعث قرمزی و التهاب صورت می شود.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد