پول نیوز – معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی شرکت سایپا از توافق با وزارت دفاع برای تامین نیازهای شرکت خبر داد به گزارش پول نیوز، لوءلوء گفت: مطابق وعده وزارت دفاع به سایپا، نمونههای اولیه از محصولات موردنیاز تا یک ماه آینده به دست سایپا خواهد رسید. با شرکت در دوره های تعمیرات لوازم خانگی در مدت زمانی کوتاه با نحوه عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی آشنا شده و خود را برای ورود به بازار کار این رشته آماده کنید. زمانی که یک وسیله خانگیبه شما ارجاع داده می شود, تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس شما به عنوان یک تعمیرکار در ابتدا نیاز به یک بررسی اولیه برای تشخیص عیب آن وسیله دارید. پس از کسب تجربه در این شغل، در صورت دارا بودن سرمایه لازم می توانید به صورت شخصی در این شغل مشغول فعالیت شده و مغازه تعمیرات لوازم خانگی راه اندازی کنید. سرفصل های مختلفی در این دوره ها ارائه می شود که افراد بدون داشتن هیچ گونه تحصیلات مرتبطی در این رشته قادر به آموزش ها از صفر تا صد بوده و پس از پایان دوره می توانند به صورت مستقل یا در شرکت های مختلف شروع به کار نمایند. تاریخ انتشار: 15:09 – 14 آذر 1398 – کد خبر: ۵۷۴۱۹۲ به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از پاون، حمیدرضا جانباز امروز در حاشیه نشست شورای حکام مرکز منطقهای مدیریت آب شهری به ارائه چهار پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب کشور به اعضای حاضر در این شورا اشاره کرد و گفت: در زمینه ارتقای کیفیت آب شرب کشورهای منطقه پیشنهاد گردید تا ایجاد شبکه آموزشی و ظرفیتسازی نیروهای متخصص بخش کیفی آب را داشته باشیم.

در صورت نداشتن ایراد در این بخش، می توان به بررسی بخش الکترونیکی دستگاه پرداخت. توجه کنید که نحوه تعمیر هر دستگاهی با دستگاه دیگر متفاوت است و این گونه نیست که بگوییم کسی که برای مثال تعمیرات یخچال را بلد است می تواند برای تعمیرات لباسشویی هم کارآمد باشد. دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای در دو کلاس تعمیرات برد و مکانیکی لوازم خانگی برگزار شده و شامل آموزش صفر تا صد تعمیرات یخچال (ساید بای ساید، معمولی و فریزر)،آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر و غیره می باشد. مشکلات مکانیکی این لوازم به دو طریق تعمیر و تعویض به شما آموزش داده خواهد شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حمید زادبوم امروز در نشست هماندیشی توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی گفت: حجم صادرات خدمات فنی و مهندسی در دنیا حدود 5 هزار و 770 میلیارد دلار است و تلاش داریم تا با رفع موانع سهم ایران از صادرات خدمات فنی و مهندسی را افزایش دهیم. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، محمد اسلامی در کنفرانس بینالمللی صنعت ساخت با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ششم توسعه برای بازآفرینی شهری ۲۷۰۰ محله برنامهریزی صورت گرفته است گفت: مهمترین موضوع در احیاء بافتهای فرسوده، کیفیتبخشی به زندگی مردم و از میان برداشتن حاشیهنشینی و سکونتگاههای غیررسمی است.وی با بیان اینکه در این راستا با اعمال سیاست، طرحریزی، اقدام و عمل در حال اجرای برنامهها هستیم، تصریح کرد: سرانههای شهری بعد از احیاء بافتهای فرسوده باید ارتقاء یابد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از ارائه چهار پیشنهاد از سوی این شرکت به اعضای شورای حکام آب مرکز منطقهای مدیریت آب شهری خبر داد و گفت: ایران بیشترین تعداد آزمایشگاههای معتبر در بخش آب و فاضلاب را دارد. که از درجه اهمیت بالایی در روند تعمیرات برخوردار است، به شرکت کنندگان اموزش داده می شود. تعمیر اشتباه لوازم خانگی خسارات بیشتری به این لوازم وارد کرده و از عمر مفید این لوازم می کاهد. نمایندگی رسمی پاناسونیک خدمات خود را در تهران ، کرج و شهرستان ها ارائه می نماید. همچنین می توانید در دیوار و شیپور به معرفی کسب و کار و خدمات خود بپردازید. هیچ تفاوتی ندارد که شما ساکن چه محله ای از چه شهری باشد در هر صورت اگر از لوازم خانگی استفاده کنید روزی به تعمیرات لوازم خانگی نیازمند خواهید شد، اگر ساکن یکی از محله ها شرق تهران شده اید و برای تعمیر لوازم خانگی در شرق تهران نیازمند کمک هستید نگران باشد، می توانید از خدمات آی پی امداد که در این مناطق ارائه می شود استفاده نمایید. آموزشگاه فنی پارس یکی از بهترین مراکز برگزار کننده دوره های تعمیرات خانگی در کشور است که به صورت کاملا عملی و کارگاهی این دوره را برگزار می نماید.

در این دوره کارآموزان بر روی یخچال ساید، فریزر و معمولی، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، جاروبرقی و دیگر لوازم خانگی کار کرده و به تمرین مباحث آموزشی می پردازند. به جرات میتوان گفت که در خانه تمام مردم جاروبرقی موجود است. در صورت رعایت موارد ذکر شده می توانید به درآمد 20 میلیون تومان در ماه دست یابید. پس از آشنایی با صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی برای ورود به بازار کار می توانید ابتدا کار خود را از فعالیت در نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی یا شرکت ها و مغازه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند آغاز کنید. بنابراین در صورتی که به صورت حرفه ای با مهارت های این شغل آشنایی ندارید ابتدا بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی را شناسایی و در کلاس تعمیرات لوازم خانگی آن شرکت نمایید. می توانید در شبکه های اجتماعی یا کانال های تلگرامی به تبلیغات بپردازید. بسیاری از افراد تصور می کنند که مهارت لازم این شغل را می توان به سادگی و با مشاهده ویدئوهای آموزشی یا مطالعه کتاب و جزوه های تعمیرات لوازم خانگی یاد گرفت.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد