اطلاعات عمومی : قانون اساسی – چشم انداز ۲۰ ساله – حقوق اساسی – تاریخ معاصر ( کتاب دبیرستان سال سوم ) – علوم اجتماعی رشته انسانی – جامعه شناسی علوم انسانی – سازمان های بین المللی ( سازمان ملل – فائو و………………) ریاضی و امار : امار و مدلسازی دبیرستان ( خیلی راحته ۳ ساعته میشه کلشو خوند اگه میخواید ۲۰ درصد ریاضی بزنید همین کتاب کافیه – ریاضی ( در حد گاج علوم ۱-برای سوالات احکام:منابع زیادی هست اما اینا بهترن:رساله توضیح المسائل امام خمینی-رساله اجوبه الاستفتائات آقای خامنه ای که البته بیشتر به شکل پرسش و پاسخ هست-یا احکام عمومی.اینها تو هر خونه ای پیدا میشن یا تو مسجد و کتابخونه ها یا بخرید چون لازمه یا قرض بگیرید.سال ۱۳۸۴ من خریدم ۲۰۰۰ تومان. سوختن به صورت لکه ای: در صورت اتصال سیم به بدنه و یا اتصال کوتاه بین سیم ها سوختن اتفاق می افتد. برا زبان سطح لغاتتون رو بالا ببرید ب همراه گرامر مربوط به زمانهای انگلیسی..لغات ۵۰۴ و دبیرستان وزبان عمومی دانشگاه رو بخونید…

برای دروس عمومی کتاب مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی رو مطالعه کنید .امتحانشو پس داده خیلی کتاب خوبیه. انتخاب یک فنی کار و متخصص برای خدمات سیم پیچی، سیم پیچی کولر گازی، سیم پیچی کولر آبی، سیم پیچی آرمیچر از طریق اپلیکیشن و سایت “خدمت از ما” به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. انتخاب “خدمت از ما” تا حد زیادی مشکل یافتن فنی کار و تکنسین سیم پیچی را برطرف میکند. در ادامه، موتور را بچرخانید و همان کار را تکرار کنید. برای اینکه این کاهش نیرو جبران شود تعداد دور کلاف موتور افزایش یافته و گام ها کوتاه تر می شوند. قیمت بالای لوازم خانگی باعث می شود تا افراد تمایل بیشتری برای تعمیر این وسایل داشته باشند تا این که به خریداری مجدد این وسیله بپردازند. هزینه کلاس ها در قالب دو شهریه متفاوت برای کلاس های عمومی و خصوصی در بالای صفحه آمده است که واقعا در برابر دانش، مهارت و موقعیت های شغلی که بدست می آورید مقدار ناچیزی است. برای دروس تخصصی هم مدرسان شریف کارشناسی ارشد رو بخونید.

برا پرورشی هم تست پردازش. اینکه بیشتر از پردازش استفاده کردم دلیلش فقط این بوده که کتابخونه عمومی شهرمون بیشتر تست این نشر رو داشته ولی چون مجموعه تست سالهای مختلف از سال۷۰ بودند خب باعث تمرین زیاد شد. معتبرترین گردآورنده این مطالب استخدامی است البته برا بانک ملت از کتاب های اون سوال نیومد چون تخصصی بود و من فقط مدرسان شریف خوندم .البته هوش این آزمون بانک ملت کلا از کتاب هوش بالا که معرفی کردم اومده بود. بهترین راه آموزش سیم پیچی همانطور که اشاره شد آموزش عملی و جامع صفر تا صد سیم پیچی موتورهای تک فاز و سه فاز آن هم در مدت زمانی کوتاه است. تست هم داره ۶۰۰تا):نویسنده – شاپور درویشی(جلد سبز) تست های رشته های مدیریت یا حسابداری شامل تخصصی ها و عمومی ها هم سازمان سنجش هم ازمونای دیگه (اخرشم احکام اضافه کرده):۳۶۰۰ تست است نویسنده – شاپور درویشی . برا رشد کمی کتاب هنری ماسن و کتاب احدی و کمی تست.

دوباره تکرار می کنم سوالات مسکن از مقیمی و سوالات سپه بیشترش از رضاییان بود که اگر جوادین و جلیلیان رو هم می خوندید قابل جواب دادن بود چون این کتاب دوجلد مفصل داره که قبلا هم اشاره شد فایلای دو جلدش تو نت موجوده. مقیمی رو هم اگه مدیریتی هستید بخونید اگر هم نیستید ولی حافظه ی خوبی دارید بخونید خواهشا خوب بخونید یعنی خیلی خوب بخونید ? اگر جواب سوالات امسال رو میخاین به این کتابا رجوع کنید . من رشته م آموزگار ابتداییه همینارو خوندم قبول شدم و اصلا کتابای رفرنس رو نخریدم. ولی یه ازمون دیگه شرکت کردم اونم قبول نشدم خیلی سخت بود علوم پزشکی کردستان که بعدا با نفری که قبول شده بود حرف زدم کاملا کتابای بالا رو خونده بود . ایشالا همگی بتونیم تو شرایط سخت رقابت های شغلی ،مسیرمون خودمون با تلاش و انگیزه بیشتر هموار کنیم. بهتر است در آغاز به منظور بررسی سیم پیچی موتورهای تک فاز و سه فاز، تعاريف و محاسبات اوليه را به اختصار بیان کنیم. سیستمهای تبرید در درس یازدهم معرفی شدهاند و در درس دوازدهم دودکش بررسی شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از نحوه آموزش سیم پیچی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد