شیشه شیر یکی از ابزار های بسیار کاربردی برای نوزادان و کودکان در رده های سنی مختلف می باشد. مثلا نوزاد هنگامی که متولد می شود تنها توانایی مکیدن شیر از سینه مادر را دارد بنابراین شیشه شیر را شبیه به آن طراحی کرده اند که کودک به راحتی بتواند از آن تغذیه کند.

در دنیای امروز برند های مختلفی، شیشه شیر های گوناگون را تولید کرده و وارد بازار کرده اند اما آن چه که بسیار حائز اهمیت است انتخاب صحیح شیشه شیر می باشید. یک برند بسیار معروف و شناخته شده در آمریکا وجود دارد که در کنار تنوع بالا، شیشه شیر های آنتی کولیک را وارد بازار می کند. نام این برند آمریکایی دکتر براون می باشد که در زمینه تولید محصولات مرتبط با مادر و نوزاد فعال است. شیشه شیر های برند دکتر براون دارای مزیت های فوق العاده ای می باشند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. البته می توانید اطلاعات کامل تری در خصوص نحوه استفاده از این محصول را در سایت می نویسم مطالعه کنید.

شیشه شیر دکتر براون

مطالعه در مورد برخی مزیت های شیشه شیر برند دکتر براون:

استفاده از برند دکتر براون مزیت های ویژه ای را برای شما به همراه خواهد داشت که یکی از مهم ترین آن ها مجهز بودن به سیستم تخلیه هوای نی دار می باشد. با قرار گیری این سیستم در شیشه شیر، دیگر شاهد ترکیب هوا با شیر نخواهیم بود و در نتیجه ی این عمل، نوزاد دچار دل درد و نفخ نخواهد شد. نوزادان در هنگام مکیدن شیر مقداری هوا را نیز وارد دهان خود می کنند که این عمل در نهایت موجب کولیک معده و سایر مشکلات گوارشی خواهد شد اما برند دکتر براون با طراحی سر شیشه و میله ای که درون شیشه وجود دارد از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری خواهد کرد.

از دیگر مزیت های شیشه شیر های این برند می توان به عدم ایجاد خلا اشاره کرد که نوزاد را گول می زند و شبیه سینه مادر عمل می کند.

یک مزیت مهم دیگر هم این است که چون در تهیه شیشه شیر ها از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود در نتیجه مواد مغذی و ویتامین های موجود در شیر به طور کامل حفظ می شود. مثلا جنس سر شیشه از سیلیکون درجه ۱ می باشد که علاوه بر حفظ تضمینی مواد مغذی شیر، باعث افزایش ارزش غذایی آن نیز خواهد شد.

 

عوامل مهم که سبب تفاوت قیمت شیشه شیر ها می شوند چیست؟

شیشه شیرها در دو نوع طلقی و پیرکس وارد بازار می شوند که قاعدتا نوع پیرکس آن گران تر از نوع طلقی می باشد.

میل های مختلفی برای شیشه شیر ها وجود دارد که هر چه مقدار میل کمتر باشد قیمت شیشه شیر ارزان تر خواهد بود.

پس جنس شیشه و میل آن دو فاکتور مهم در قیمت گذاری شیشه شیر ها می باشند.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد